Niesmaczny wpis Pawłowicz. Uderzyła w żonę Tuska

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swojego niecodziennego temperamentu. Nierzadko na swoim oficjalnym profilu Twitter pisze co myśli nie zbaczając na swoje słowa i uczucia innych. Ostatnio jej głównym celem jest były premier naszego kraju, Donald Tusk.

„Pytanie ze znaną odpowiedzią: Czy można sobie wyobrazić – szczęśliwie byłego już -polskiego premiera D.TUSKA przy harcerskim ognisku śpiewającego POLSKIE pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze ? Można….?” – napisała Krystyna Pawłowicz próbując przygasić Tuska. Ten niedawno spotkał się z harcerzami oraz uczestniczył w kilku ich aktywnościach, dlatego też jeden z internautów odpowiedział jej udostępniając zdjęcie przewodniczącego Rady Europejskiej z wcześniej wspomnianymi harcerzami tłumiąc jej złe intencje. Pawłowicz postanowiła ciągnąć dyskusję dalej.

Problem w tym, że uderzyła w żonę Tuska. „Pytam o udział w harcerskim ognisku i wspólny śpiew,a nie o przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy. Cały czas pytam o wspólne z harcerzami pry ognisku śpiewanie polskich pieśni patriotycznych,powstańczych i partyzanckich.Nie pytam o selfie z harcerzami plus żona,o polegiwanie z harcerzami na trawie ani o strzelanie z łuku / nb.ciekawe czy i w co trafił” – napisała. Internauci wspólnie stwierdzili, że atak na żonę byłego premiera nie powinien mieć miejsca.

Foto: youtube/Gazeta.pl, twitter.com/Xkubiak
Źródło: pikio.pl, twitter.com/KrystPawlowicz