Niezależny Senator zaorał Kukiza ostrymi słowami! „Kukiz jest autentycznym idiotą”

Kilka dni temu głośno zrobiło się o agencji „Associated Press”, która poinformowała o tym, iż telefony popularnego mecenasa Romana Giertycha oraz prokurator Ewy Wrzosek zostały zhakowane za pomocą oprogramowania Pegasus. Jest to program szpiegujący, opracowany i dystrybuowany przez izraelską firmę NSO Group. Został on stworzony z myślą o walce z terroryzmem i zorganizowaną przestępczością. Poseł Paweł Kukiz zapytany o tę sytuację stwierdził kontrowersyjnie, że „takie praktyki stosuje się na całym świecie”. Te słowa rozwścieczyły niezależnego Senatora Wadima Tyszkiewicza, który za pośrednictwem Facebooka wbił szpilę liderowi Kukiz’15.

Już czas najwyższy to powiedzieć: „Kukiz jest idiotą”. Ale to nie jest pierwowzór bohatera powieści Dostojewskiego, u którego literacki idiota był tylko uważany za idiotę. Kukiz jest autentycznym idiotą. Lider ugrupowania Kikuiz’15 nie widzi większego problemu w inwigilowaniu Polaków. Zdaniem polityka, który określał siebie jako „antysystemowego” takie działania są normą, nawet inwigilowanie prokuratorów i adwokatów.No cóż, prawdziwy antysystemowiec” – czytamy.

Wybaczcie za te mocne słowa, ale wielokrotnie kusiło mnie, żeby dosadnie skomentować wybryki tego pożal się Boże, antysystemowca, tym razem przekroczył już granicę śmieszkości i swojego upadku moralnego. Co do zarzutu używania przeze mnie nieparlamentarnego języka: przypomnę, sam zainteresowany, poseł Kukiz kazał siebie nazywać szmatą i zachęcał, żeby pluć mu w twarz. Sam zainteresowany dzisiaj jest w komitywie z posłem, który w Parlamencie z trybuny sejmował nazwał ludzi: zdradzieckimi mordami i kanaliami.
Więc ja, nie obrażając nikogo, a tylko stawiając diagnozę na swoim prywatnym profilu, nie łamię raczej norm ustanowionych przez czołowych polskich polityków?
Część facebookowiczów chce mnie usunąć z grona znajomych za mój „nieparlamentarny” język. No cóż, ja dalej będę otwarcie i w ostrych słowach komentował to, co się wokół nas dzieje. Poprawność polityczna w dzisiejszej sytuacji jest tylko wiatrem w żagle dla rządzących, którzy nie uznają żadnej poprawności, nie tylko politycznej
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/krosno24tv, twitter.com/tvp_info
Źródło: facebook.com/wadimnowasol