„Nigdy wam tego podłe PiS-matoły nie wybaczę!”. Wściekły płk Mazguła nokautuje PiS!

Od tygodni narasta napięcie na granicy polsko-białoruskiej. Niestety, nie zapowiada się na szybką poprawę sytuacji. Działania partii rządzącej Prawa i Sprawiedliwości w tej dziedzinie nie podobają się płk Adamowi Mazgule, który za pośrednictwem ostrego wpisu na Facebook’u uderzył zarówno w Jarosława Kaczyńskiego, jak i partię, której jest on prezesem. „Z przerażeniem patrzę na granicę i wiem, że jesteśmy o krok od tragedii. Niekompetencja, propaganda, wiara w PiS-skuteczność,… Poraża!” – rozpoczął z przytupem.

Kaczyński uważa, że tak jak w Warszawie, wystarczy wysłać nawet 300 policjantów do ochrony jednego pomnika, ponad 80 policyjnych „suk” do ochrony domu i sprawa jest załatwiona. Psychopata nie wie, że to inne zadanie, inna odpowiedzialność, inny czas i inni ludzie. Na propagandę z układem Putin – Łukaszenko też bym nie konkurował, bo już Kaczyński dostaje lekcje.
Nawet jeśli Łukaszenko i Putin obmyślili ten plan, który uwzględnia przecież interes Kaczyńskiego, nawet jeśli PiS-premier ogłasza III wojnę światową z Unią Europejską i nacjonaliści na marszach wyzywają UE, Niemcy, Tuska i opozycję, a nie Putina i Łukaszenkę, to z całą pewnością poleje się znowu polska krew. Krew żołnierzy i funkcjonariuszy, krew uchodźców cywili, tragedia na niespotykaną we współczesnej Polsce skalę.
Zdesperowani migranci nie mają wyjścia. PiS nie stosuje nawet wentyla bezpieczeństwa pozwalającego na prawne rozwiązanie ich problemów. PiS tylko eskaluje konflikt.
Uchodźcy przejdą przez granicę czy nie, to konflikt stał się nieunikniony.
Wszędzie jest pełno uzbrojonych ludzi, prowokatorów, głodu, zimna, braku perspektyw i desperacji, aby myśleć inaczej. Nawet czas i pogoda jest bronią w tej walce. Przejdą, czy nie przejdą, to w tej sytuacji zawsze kosztem trupów, również po naszej stronie
” – czytamy.

Już widzę te tragedie, rozpacz rodzin, msze zatroskanych biskupów za poległych bohaterów i zacierającego ręce Kaczyńskiego.
Znowu śmierć, znowu pochówki, ekshumacje, paliwo polityczne na lata. Narracja pozwoli oskarżyć Unię o brak działań, opozycje o zdradę, tylko PiS będzie bez skazy i uratuje niepodległą Polskę. Kaczyński zostanie Wielkim Imperatorem i pomniki wdzięczni parafianie postawią wszędzie.
Tymczasem wojna przykrywa wszystko: inflację, złodziejstwo władzy, drożyznę, oszustwa, maile Dworczyka, podłość Morawieckiego, chamstwo Terleckiego… Nawet przestępca generalny kraju Zbigniew Ziobro, ten, co niczym Bóg występuje w trzech osobach i jako przestępca generalny, to czwarta, teraz wyprowadza ostateczny cios w polskie sądownictwo.
Tylko mi Polski żal. Wszak za nią, za nasza wolność moi przodkowie walczyli i przelewali krew. Dziad legionista, ojciec AK-owiec ujawnił się dopiero po latach zakończonej wojny, a i ja narażałem z broną w ręku moje życie i zdrowie dla Polski.
I po co?
Aby durny zakompleksiony i podły dziadunio-brudas mógł utrzymać władzę i kpiąc z naszej demokracji, zaryzykować naszym bezpieczeństwem i naszą wolnością?
Nigdy wam tego bezkarne i podłe PiS-matoły nie wybaczę!
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/ArtiqbForever2
Źródło: facebook.com/amazgula