Nowe fakty o zdrowiu Kaczyńskiego. Pozostanie w szpitalu jeszcze dłużej

Ostatnimi czasy dużo mówi się o stanie zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że musiał zostać hospitalizowany, a z czasem okazało się, że chodzi o problem z kolanem, z którym zmagał się już od długiego czasu. Ostatnio informowaliśmy, że skutki choroby, a dokładniej rehabilitacja może go uwięzić jeszcze przez sześć miesięcy.

Okazuje się, że czas ten może się znacznie wydłużyć. Prezes partii rządzącej przebywa w szpitalu już miesiąc. To może być dopiero początek jego katorgi. Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, do problemów Kaczyńskiego doszło… drugie kolano. Prezes jest dobrze poinformowany o sytuacji i we wszystkich ważniejszych sprawach jest konsultowany – stwierdził informator „Gazety Wyborczej”.

Kolejnym faktem mówiącym nam o tym, że Kaczyński szybko nie wyjdzie, są ciągłe wizyty ważnych polityków w szpitalu. Dzisiaj przyłapano prezydenta Andrzeja Dudę, który stwierdził, że był w poradni stomatologicznej akurat w tym samym szpitalu, gdzie leży Kaczyński. Dodatkowo wyszedł z wielką torbą, co tylko upewniło internautów, że odbył ważne spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Patrząc na ostatnie wizyty najważniejszych polityków PiS w tym szpitalu, prawdopodobnie mamy do czynienia z jakąś epidemią chorób zębowych w tej partii. – stwierdził żartobliwie Michał Szczerba.

Źródło: se.pl
Foto: LVT Plotki YouTube