O tym odcinku „Na Wspólnej” będzie głośno. Kaczyński wpadnie w szał!

„Na wspólnej” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który nadawany jest już od 15 lat w telewizji TVN. Jedna z internautek odkryła tajna wiadomość od twórców serialu. Postanowiła podzielić się tym na Twitterze. O tym odcinku będzie głośno na politycznym ogródku.

Jak powszechnie wiadomo, od kilku miesięcy w środowiskach opozycyjnych popularna jest koszulka z napisem „KONSTYTUCJA”. Ma ona wypowiadać wojnę prawicy jako sprzeciw wobec łamaniu konstytucji. Koszulkę tą noszą polscy politycy tacy jak nasz były prezydent Lech Wałęsa, który dumnie na wszelkich zgromadzeniach i świętach był w nią ubrany oraz wiele gwiazd, również zagranicznych, wspierających tą ideę.

W ostatnim odcinku „Na wspólnej” jedna z widzek serialu zauważyła ukryty przez twórców przekaz. Internautka wypatrzyła na tablicy w gabinecie dyrektorki szkoły kartkę z wcześniej wspomnianym napisem „KONSTYTUCJA”. Oglądam „Na Wspólnej”, scena w gabinecie dyrektorki szkoły. I co widzę? „Konstytucja” – napisała użytkowniczka Twittera, która do swojego wpisu dołączyła zdjęcia wspomnianej sceny. Można je zobaczyć poniżej.

Źródło: natemat.pl
Foto: twitter.com/cichonalicja