Obrzydliwe komentarze pod wpisem Wałęsy. Aż się krew w żyłach gotuje!

Były prezydent naszego kraju był wczoraj na ustach wszystkich Polaków. Dużo mówiło się o tym, że nie obchodził w żaden sposób 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Jak się później okazało, musiał zostać hospitalizowany. Dziś udostępnił wpisy, w których informuje o udanym zabiegu. Nie każdy życzył mu jednak zdrowia.

Ze względu na swój wiek Lech Wałęsa często poddaje się badaniom. Tym razem chodziło o wzrok, a termin jego hospitalizacji przypadł akurat na 37. rocznice wprowadzenia stanu wojennego. Po zabiegu udostępnił na Twitterze i Facebooku wpisy informujące fanów o udanym zabiegu i powrocie do walki o dobro naszego kraju. Zdrowy. Można działać dalej dla Ojczyzny – napisał na Twitterze. Większość komentarzy była miła i życzyła mu powrotu do zdrowia.

Nie każdy potrafi jednak zachować życzliwość w sieci i pojawiło się wiele obrzydliwych komentarzy w stronę Wałęsy. Hejterzy naśmiewali się z jego działań w polityce, a nawet życzyli mu śmierci. „To pamiątka po spotkaniu w sądzie z Kaczyńskim?” – napisał jeden z internautów nawiązując do niesprawnego oka byłego prezydenta. „Zdychaj Diable, ale powoli, żebyś czuł swoje winy” – dodał kolejny.

Foto: facebook.com/lechwalesa
Źródło: facebook.com/lechwalesa, pikio.pl