Dziwne zachowanie Dudy. Szczerba go zmiażdżył!

Ciężko wybaczyć naszemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie tak kontrowersyjne zachowanie. Przypomnijmy, że wczoraj odbył się pogrzeb generała Ścibora-Rylskiego, który zmarł dwa dni po 74 rocznicy Powstania Warszawskiego. Internauci w mocnych słowach postanowili skomentować brak pojawienia się głowy państwa na ceremonii.

Generał Zbigniew Ścibor-Rylski, lotnik, oficer Armii Krajowej i powstania warszawskiego został wczoraj pożegnany na warszawskich Powązkach. Podczas pogrzebu zabrakło jednak najważniejszych ludzi naszego kraju, między innymi Andrzeja Dudy. To zachowanie postanowiła wypunktować mu na Twitterze cała masa internautów, a dołączył do nich Michał Szczerba, który szczerze bez owijania w bawełnę napisał, co mu leżało na sercu. Jego wpis cieszy się dużym poparciem i popularnością.

Wie Pan, panie @AndrzejDuda czym się Pan różni od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. On gdyby żył, pożegnałby w imieniu Narodu Polskiego Bohatera #1944🇵🇱 Generała „Motyla”. To Pana klęczenie przed pomnikami, płomienne przemowy, zostały skonfrontowane ze zwykłą ludzką przyzwoitością – napisał na swoim Twitterze. Doprawdy trudno mi sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego prezydent, zwierzchnik sił zbrojnych, który co drugi dzień składa wieniec gdziekolwiek się da, nie pojawił się na pogrzebie ponad stuletniego generała, powstańca warszawskiego. Przecież nie można być aż takim tchórzem. – skomentował jeden z internautów.


Źródło: polityczek.pl, fakty.tvn24.pl
Foto: youtube/Wolne koty, youtube/frankorus YT