Obrzydliwy atak Pawłowicz na społeczność LGBT. Takiej riposty się nie spodziewała!

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz niejednokrotnie zaskakiwała nas kontrowersyjnymi komentarzami w wielu sprawach. Polityk zazwyczaj robi to umieszczając wpisy na swoim twitterowym profilu. Tym razem oberwało się Adamowi Małyszowi, który wziął udział w akcji Sport Przeciw Homofobii. 

Adam Małysz wziął udział w akcji #SportPrzeciwHomofobii, za co również oberwało mu się od Krystyny Pawłowicz. „A co nas obchodzi ich orientacja,panie MAŁYSZ. Aby tylko faceci nie stawali do zawodów z kobietami. Jak chory na homoseksualizm da radę np w ciężarach lub w piłce nożnej czy siatkówce,to pięknie.Jego prywatne sprawy nas nie obchodzą.I pana też nie powinny,bo robi im pan krzywdę” – napisała w jednym wpisie. „WPROST CHWALI za pozytywny stos. do osób zaburzonych seksualnie Małysza,Hołowczyca, Jędrzejczyk,Majdana i GANI sportowców „homofobów”, bo„Sportowcy boją się ujawnić swą orient.z obawy przed utratą sponsorów”. Ale NIKT NIE KAŻE ujawniać choremu jego przypadłości, bo czym się chwalić?” – dodała w kolejnym.

Internauci nie pozwolili, aby posłanka partii rządzącej wypowiadała się w taki sposób w mediach. „Dzisiaj jest Europejski Dzień Mózgu” – czy Pani Poseł ma powody do świętowania?” – napisała jedna z internautek w odpowiedzi na wpisy Pawłowicz. „Skoro nikt nie każe ujawniać swoich przypadłości, to skończ chwalić się swoim ograniczeniem umysłowym i chorobliwą nienawiścią, kobieto.” – dodała kolejna. To tylko dwa z wielu podobnych komentarzy na profilu posłanki. Tak negatywnego odbioru na pewno się nie spodziewała.

Foto: youtube/Onet News
Źródło: natemat.pl