Odebrał nagrodę „Dzbana Roku” i zaliczył fatalną wpadkę! Mocno się ośmieszając, pokazał, co z nim zrobił [WIDEO]

W styczniu tego roku głośno było o przedsięwzięciu internetowym Make Life Harder, które na samym Instagramie obserwowane jest przez niemal 1,6 miliona użytkowników. Wraz z Tygodnikiem NIE zorganizowali oni wówczas bowiem plebiscyt na „Dzbana Roku”. Dowiedzieliśmy się kilka dni temu, iż nagroda została w czerwcu wysłana do laureata. „Długo czekaliśmy na ten dzień, by zawieźć mu w prezencie statuetkę Dzbana Roku.[…] Mamy czerwiec, a pan usilnie pracuje na kolejną nagrodę. Nie mówimy więc żegnaj, Przemysławie – a do zobaczenia!” – poinformował na Instagramie Michał Marszał z Tygodnika NIE.

Na tym jednak się nie zakończyło. W plebiscycie laureata wybierali oczywiście internauci. Nagrodę „Dzbana Roku” przyznano więc Przemysławowi Czarnkowi, na którego oddano 236,6 tys. głosów. Ten za pośrednictwem swojego TikToka opublikował krótkie wideo, na którym impregnuje ów dzbanek ze swoją podobizną, a następnie stawia go obok innych, podobnie wyglądających. „No, a na drugi raz to proszę od razu zaimpregnować. Jak nagroda, to nagroda, a nie żebym ja później jeszcze musiał zachrzaniać za was” – powiedział dumnie. Jak się okazuje, zaliczył przy tym nie lada wpadkę. Głos zabrali bowiem rzeźbiarze z pracowni Laskowski-Sandecki, którzy stworzyli nagrodę. „Żywicy epoksydowej się nie impregnuje” – napisali krótko na swoim Instagramie.

@czarnekprzemyslaw Lewacy do poprawki #Czarnek #Polska #Dc #DlaCiebie #tiktok #Dzban @tygodniknie.pl ♬ dźwięk oryginalny – Przemysław Czarnek


Foto: youtube/Kanał Zero, TikTok
Źródło: natemat.pl, fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *