Odrażające słowa Jakimowicza do Sekielskiego. Takiej riposty z pewnością się nie spodziewał

Tomasza Sekielskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Były dziennikarz Telewizji Polskiej jest znany głównie z produkcji głośnych filmów dokumentalnych, w tym m.in. „Tylko nie mów nikomu”, który w serwisie YouTube obejrzało ponad 24 miliony internautów. Kilka dni temu udzielił poruszającego wywiadu miesięcznikowi „Twój styl”, w którym wyznał, że jego żona zmaga się z bardzo poważnymi chorobami. 

Tomasz Sekielski w rozmowie z Beatą Nowicką zdradził, że jego poprzedni tryb życia mocno odbił się na jego żonie. Przypomnijmy, że ceniony dziennikarz zmagał się kilka lat z otyłością. Dopiero po latach przyznała, jak bardzo się o mnie bała, bo nigdy nie miała pewności, czy wrócę. Teraz zmaga się z poważną depresją i zespołem stresu pourazowego, które niestety ja jej zafundowałem. Bała się o moje życie, nie tylko w związku z moimi wyjazdami, ale też z powodu stanu, do jakiego się doprowadziłem – wyznał. Na wieść o chorobie żony Sekielskiego zareagował Jarosław Jakimowicz, którego wpis na Instagramie wstrząsnął internautami.

BARDZO SIĘ CIESZĘ ŁOBUZIE, ŻE CIERPISZ TY, TWOJA RODZINA, ŻONA za to co zrobiłeś podły łobuzie mojej rodzinie. Ty dziennikarz? Zwykły łobuz, który razem tą kreaturą Krysiakiem próbowali zniszczyć nam życie. Jest jeszcze parę osób np z Uwaga TVN Dorota Pawlak na których ból spokojnie czekam. Za te krzywdy i kłamstwa i manipulacje zasłużyliście – napisał. Jego wpis, co raczej nie powinno nikogo dziwić, wywołał ogromne oburzenie w mediach społecznościowych. Zareagował na niego ostrą ripostą znany dziennikarz Piotr Szumlewicz. Jarosław Jakimowicz wyraził satysfakcję, że żona Tomasza Sekielskiego cierpi na depresję i zespół stresu pourazowego. Jak długo jeszcze ten bydlak będzie pracował w TVP? – napisał na Twitterze.

Czytaj dalej

Źródło: Twitter.com, instagram.com/jarek.jakimowicz4, wiadomosci.onet.pl
Foto: YouTube.com wSensie.tv, SEKIELSKI screen