Ogórek odleciała w TVP! Skandaliczny komentarz na temat filmu Sekielskiego

Prezenterka telewizyjna i prowadząca „Minęła 20”, Magdalena Ogórek, jest dzisiaj na ustach wszystkich Polaków. Wszystko za sprawą jej kontrowersyjnego komentarza na temat popularnego filmu Tomasza Sekielskiego: „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”. Jej słowa nie spotkały się z pozytywnym odzewem w mediach społecznościowych.

W czwartkowe popołudnie na YouTube’owym kanale Tomasza Sekielskiego premierę miał jego autorski film pod tytułem: „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”. Traktuje on o delikatnym, lecz ważnym temacie pedofilii wśród duchownych. Pomimo ogólnego dobrego przyjęcia filmu przez Polaków, pojawiło się kilka osób ze strony prawicy, którym się on nie podobał. Jedną z nich jest popularna prezenterka Telewizji Polskiej, Magdalena Ogórek. Pokusiła się ona na antenie TVP Info o skandaliczny komentarz. Porównała edukację seksualną w szkole do… pedofilii.

Co najbardziej wybija się w tym filmie, poza haniebnymi czynami, i to pokazują wszystkie ofiary. Że to, co położyło się traumą na całe życie, wynika oczywiście z nadużytego zaufania, ale tam była jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Traumą na całe życie położyło się to, że za wcześniej doszło do inicjacji seksualnej. Dlaczego wy chcieliście zmusić nas rodziców do wprowadzania do szkół lekcji o tym, ze 7-latki mają traktować masturbację jako coś zwykłego. To się nazywa wczesna seksualizacja” – powiedziała.

Foto: youtube/Wideoportal, youtube/Onet Rano
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl