Popularna dziennikarka Telewizji Polskiej, Magdalena Ogórek znalazła się na językach internautów. Wszystko za sprawą jej szokującego ataku na prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, podczas transmisji programu „W tyle wizji”, którego jest prowadzącą. Jak wiadomo, kilka dni temu prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, odwiedził Polskę. Wsparcie Amerykanów w czasach agresji wojsk rosyjskich na Ukrainę ma bardzo wielkie znaczenie dla naszego kraju.
Z prezydentem USA spotkał się Rafał Trzaskowski. To właśnie o wizycie Bidena w Polsce rozmawiano w TVP. Magdalena Ogórek nie przegapiła okazji, by wbić szpilę opozycji. Zrobiła to jednak w żenujący sposób. Uderzyła w… strój Trzaskowskiego podczas spotkania z Bidenem. „Ofertę i miarę tego co proponuje opozycja można sprowadzić do żółtych spodni pana Rafała, w których wystąpił przed Joe Bidenem, co wzbudziło to ogromne poruszenie na Twitterze, że to chyba nie ta oferta modowa na tę okazję…” – powiedziała dziennikarka. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. „Ofertę i miarę tego, co reprezentuje sobą Magda Ogórek można sprowadzić do sukienki, w której pojawiła się na pokazie mody, w trakcie kampanii na urząd Prezydenta RP” – napisał jeden z nich.
#WTyleWizji |💬red. @ogorekmagda: Ofertę i miarę tego, co proponuje opozycja można sprowadzić do żółtych spodni pana Rafała, w których wystąpił przed Joe #Biden.em. Wzbudziło to ogromne poruszenie na twitterze, że to nie na tę okazję. pic.twitter.com/CFIn8ACamu
— TOP TVP INFO (@TOPTVPINFO) March 28, 2022
Foto: twitter.com/TOPTVPINFO, facebook.com/polsatnewspl
Źródło: twitter.com/TOPTVPINFO, gazetaplus.pl