Ogórek uderzyła w Trzaskowskiego. Internauci zrównali ją z ziemią!

Magdalena Ogórek od początku ubiegłego roku jest prowadzącą program „Studio Polska”, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. Nierzadko zaskakuje widzów swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, a nie inaczej stało się i tym razem. Na swoim Twitterze dodała post popierający najnowszy pomysł Jakiego, uderzając zarazem w Trzaskowskiego.

Nie jest tajemnicą, że Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki są głównymi kandydatami na fotel prezydenta Warszawy. Ten drugi przedstawił dziś swój nowy pomysł. „Kandydat #PiS na Prezydenta #Warszawa @PatrykJaki: Nie możemy bać się przełamywać schematów. Mam projekt ustawy, która tworzy nową, dziewiętnastą dzielnicę Warszawy – Dzielnicę Przyszłości. #DotrzymujemySłowa #Jaki2018” – poinformował oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze.

Swój komentarz postanowiła wystosować wspomniana wcześniej Ogórek. „Dzisiaj @PatrykJaki obnażył brak wizji miasta @trzaskowski_ do tego stopnia, że temu drugiemu pozostaje już tylko zająć się pszczelarstwem. Futurystyczna #DzielnicaPrzyszlość powala. Przyszłość miasta jest zbudowana na klarowności wizji!” – napisała. Nie spodobało się to zwolennikom opozycji, którzy postanowili wbić ją w ziemię. „Pani Magdo! Czasami lepiej się jie odzywać…” czy „Nie jest orłem, a jednak odleciała! 😂🧚🏻‍♀️” – to tylko dwa z wielu negatywnych komentarzy skierowanych w jej stronę.

Foto: youtube/Telewizja wPolsce
Źródło: polityczek.pl