Ogórek w wywiadzie dla Radia Opole uderzyła w Gersdorf. Takiej riposty się nie spodziewała!

Popularna prezenterka i była kandydatka SLD na prezydenta w 2015 roku, Magdalena Ogórek znów jest na ustach wszystkich Polaków interesujących się polityką. Wszystko za sprawą jej komentarzy, na temat obecnych wydarzeń w naszym kraju. Tym razem przeprowadziła ona wywiad dla Radia Opole z ministrem Prawa i Sprawiedliwości, Łukaszem Schreiberem. Uderzyła w I prezes Sądu Najwyższego.

Panie ministrze ja panu doradzę, bo to się robi bardzo prosto, pani prezes Sądu Najwyższego mówi „ja 2 tygodnie chorowałam, więc ja nie oglądałam telewizora, w związku z tym nie wiem co dzieje się we Francji” także może, to w ten sposób należy rozgrywać. […] Buta i arogancja pierwszej prezes rzuca się w oczy. To jest bardzo przykre, że prezentuje taką postawę” – powiedziała Ogórek o Małgorzacie Gersdorf. Jej słowa nie spodobały się jednak internautom, którzy stwierdzili, że nie ma wystarczających kompetencji, aby krytykować wspomnianą wcześniej Gersdorf.

Dr Ogórek, to tak jak dr Jaki śmiech” – napisała krótko jedna z internautek. „Ogórek ma doktorat, jej promotor musiał przeżyć nieziemski orgazm„, „Proszę się zamknąć teraz ja mówię , powiedziała kulturalna pani Ogórek wypraszając gościa z tvpis„, „ta niby redaktorka nie dorasta do pięt pani profesor„, „Pani Ogórek buta i arogancja to pani dewiza, obraża pani ludzi którym nie w stanie niczym dorównać pod żadnym względem” czy „Zrobiła się bardzo niegrzeczna, źle traktuje rozmówców” – to tylko kilka z całej masy tego typu komentarzy.

Czytaj dalej

Foto: youtube/WoltersKluwerPL, youtube/Telewizja Republika
Źródło: polityczek.pl