Ogórek zmiażdżona przez internautów! Dodała wpis o Sądzie Najwyższym

Znana prezenterka telewizyjna, Magdalena Ogórek, prawdopodobnie żałuje opublikowania tego wpisu. Fanpage „Rzeczpospolita” na Twitterze poinformował, że: #KomisjaEuropejska podjęła kolejne kroki w sprawie praworządności w Polsce. Jej zdaniem nowa ustawa o #SadNajwyzszy jest niezgodna z prawem.

Swój komentarz na temat działania Sądu Najwyższego wystosować postanowiła wspomniana wyżej polska historyk. Konstytucja! Konstytucja! Konstytucja jest ponad prawem UE, chociaż SN „czuje”, że jest odwrotnie. Sędziowie SN chcieli zawiesić w Polsce prawo, stosując KPC, co jest złamaniem konstytucji! – napisała. Na pewno nie spodziewała się takiego hejtu ze strony internautów. Pani historyczka, prawie prezydentka, niby dxiennikarka , a teraz omal wykladowczyni prawa. Juz podziekujemy. – napisała jedna z nich.

Dalej było tylko gorzej. Pani Magdo, nie musi się pani znać na prawie, to widać, że nie ma pani o nim pojęcia pisząc post. Po co zatem podejmować temat. Jest pani dr z innej dziedziny prosze się na ten temat wypowiadać a nie ośmieszać się powtadzajac za PiS brednie! – stwierdziła kolejna internautka. Czy naprawdę musi Pani powtarzać instrukcje z smsa zamiast włączyć milczenie? Konstytucja w art 90 i 91 pozwala na oddanie części materii org. Międzynarodowym. Poza tym kpc zastosowano w związku z TSUE. Kompromituje się Pani. Nie pierwszy zreszta raz. – dodał następny użytkownik serwisu.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Telewizja wPolsce