Ogórek zrównana z ziemią po programie TVP. Nikt wcześniej nie potraktował jej w taki sposób

Magdalena Ogórek po raz kolejny postanowiła uderzyć w zwolennika opozycji, co nie skończyło się dla niej tak, jakby tego chciała. Dziennikarka Telewizji Polskiej po skończonym programie „Studio Polska”, którego jest prowadzącą, przeniosła swój atak na Twittera. Tam uderzyła m.in. w dziennikarza Konrada Piaseckiego. Ten nie pozostał dłużny i zaorał ją swoim wpisem.

I z satysfakcją słucham dziś, jak eksperci mówią: „prawo powinno być proste i zrozumiałe dla obywatela”. Wystarczyły 4 lata. Wtedy, w 2015 r. dla rozmaitych Piaseckich i innych Czuchnowskich zdanie to było za trudne. Dobranoc Państwu i dziękujemy za dziś!” – napisała dziennikarka na swoim profilu Twitter. Jej wpis nie tylko nie spodobał się samemu Piaseckiemu, lecz także wielkiej grupie internautów, którzy dali temu wydźwięk w komentarzach. „Magdalena Ogórek jest jedną z najobrzydliwszych postaci polskiego życia publicznego. Powinna zniknąć w niesławie” – dodał Piotr Szumlewicz.

Pani tego zapewne nie wie, ale Pani zabieg językowy jest charakterystyczny dla propagandy komunistycznej – stalinizmu, marca’68, stanu wojennego, Tak że gratuluję wzorców. A jakiś cytat, w którym mówiłem, że prawo winno być trudne i niezrozumiałe ma Pani oczywiście pod ręką?” – odpowiedział jej wywołany do tablicy Piasecki. Jego wpis spotkał się za to z dużą ilością entuzjastów. „Szkoda nerwów Panie Konradzie… To lizusostwo i obłuda tej Pani przechodzi ludzkie granice..żyje nadzieją, że kiedyś za to odpowie…” – napisał jeden z nich.

Czytaj dalej

Foto: youtube/telewizja Republika
Źródło: polityczek.pl, Twitter.com Magdalena Ogórek, Konrad Piasecki, Piotr Szumlewicz