Ogromna wpadka TVP! Nie wylogowali się z Facebooka i dodali ten obraźliwy komentarz…

Nie jest tajemnicą, że wszelkiego rodzaju wpadki, zarówno te w telewizji czy internecie, zawsze przykuwają uwagę wielu odbiorców. W szczególności, kiedy przydarzy się to wielkiej stacji telewizyjnej, takiej jak TVP. Ta wpadka wydaje się być gwoździem do trumny. 

Całą sprawę nagłośnił radny z Lublina, Michał Krawczyk. Udostępnił na swoim profilu Facebook screen z komentarzem wcześniej wspomnianej stacji. Jego treść to: „Banda łysego”. Jak na tak dużą stację nie wypada udostępniać wpisów tego typu, dlatego internauci założyli, że wpis opublikował jeden z jej pracowników, zapominając się przelogować na swoje konto. Komentarz dotyczył przeniesienia giełdy staroci ze Starego Miasta na plac Zamkowy. Jak wiadomo, prezydentem Lublina jest Krzysztof Żuk, więc nie ciężko się domyśleć do kogo odnosi się TVP.

Ostatni dzień roku. Królują życzenia i sympatia, a tu taki wpis. Ktoś w Telewizji Lublin, przypominam – publicznej – mocno przesadził. Nie pierwszy raz. Pytam oficjalnie TVP 3 Lublin: kto jest odpowiedzialny za ten komentarz i co on oznacza? (wpis został zamieszczony dziś pod tekstem o przenosinach targu staroci ze Starego Miasta) – napisał Michał Krawczyk, dodając screen komentarza.

Źródło: facebook.com/Michal.Krawczyk.Lublin, pikio.pl
Foto: youtube/TVP 3 Bydgoszcz