Film Sekielskiego pobił rekordy popularności! Znamy dokładne wyniki

Film Tomasza Sekielskiego pt. „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”, opowiadający o pedofilii w polskim kościele okazał się ogromnym sukcesem. Produkcja z godziny na godzinę zyskuje coraz więcej wyświetleń, bijąc przy tym wszelkie rekordy popularności. Znamy dokładne liczby, które robią wrażenie! 

Film braci Sekielskich pokazuje prawdziwą, straszną drugą stronę Kościoła katolickiego. Na jego premierę czekała znaczna większość Polaków. W mediach społecznościowych komentują go politycy, duchowni oraz celebryci. Skomentowali go już między innymi Szymon Hołownia, Leszek Jeżdżewski czy arcybiskup Stanisław Gądecki. Nic więc dziwnego, że osiągnął tak wielki sukces. Liczby zaskakują, a takiego sukcesu nie spodziewał się nawet sam autor.

No i film Tomka Sekielskiego zrobił w 4 godziny 750 000 wyświetleń. Wiem, bo prowadzimy mu kanał i mamy dostęp do wyników w czasie rzeczywistym. Będzie bańka!” – napisał wczoraj o 18:50 prowadzący kanał Sekielskiego, Paweł Kwaśniewski. 3 godziny później zaktualizował swój wpis informując, że wyświetleń jest już ponad 1 500 000. Dzisiaj o godzinie 9:40 jest ich już prawie 2 500 000. Liczby są ogromne, a sam Sekielski zapowiedział jego kontynuację.

Foto: facebook.com/Sekielski
Źródło: natemat.pl