Ojciec Kaczyńskich ostro o swoich synach. To nigdy nie powinno wyjść w świat!

To nie powinno ujrzeć światła dziennego. Jak wiemy, opozycja nigdy nie pałała większym szacunkiem do braci Kaczyńskim. Nikt się jednak nie spodziewał, że przeciwnikiem ich kariery jako rządzący naszego kraju będzie właśnie ich ojciec.

To może źle wpłynąć na opinie prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Nie jest tajemnicą, że ostatnimi czasy jego pozycja polityczna podupada, tak samo, jak i jego zdrowie. Te słowa jego własnego ojca mogą tylko jeszcze gorzej wpłynąć na jego poparcie. W „Faktach po faktach” na TVN24 wypowiedziała się Hanna Stadnik, bliska znajoma Rejmunda Kaczyńskiego. To do niej wypowiedziane zostały te słowa, którymi po wielu latach postanowiła się podzielić ze światem.

Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z „Baszty”. Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: „Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi” – stwierdziła w rozmowie z prowadzącym. Jak sprawdził portal „natemat.pl”, nie jest to pierwszy raz, kiedy dowiadujemy się o krytyce ojca Kaczyńskich wobec swych synów. „Newsweek” w 2012 roku przygotował artykuł przedstawiający sylwetkę Pana Rejmunda. Napisali wtedy, że rok przed śmiercią powiedział do swej koleżanki te słowa: Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami.

Foto: youtube/Niezależny Serwis Wiadomości 2
Źródło: natemat.pl