Prawica zaniemówiła! Olbrychski bez litości o rządach PiS

Wszyscy wiemy, że Danielowi Olbrychskiemu nie jest po drodze z obecną władzą. Niejednokrotnie w swoich wypowiedziach potępiał bowiem ich działania, atakując przy okazji samych członków partii. Tym razem popularny polski aktor ponownie uderzył w ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiemu, w wywiadzie udzielonym portalowi Gazeta.pl. 

Wszystko jest burzone nie z tygodnia na tydzień, ale z godziny na godzinę. Na naszych oczach. Ale z drugiej strony, gdy widzę tłumy protestujących w całej Polsce, to serce roście – rozpoczął ceniony aktor. Nie wątpliwie jego słowa są mocnym ciosem skierowanym w stronę partii rządzącej. Zagraża nam zło totalne, czyli bolszewia skrzyżowana z pseudokatolicyzmem wyznawców Rydzyka. Czegoś takiego historia Polski nie znała. – dodał.

Na sam koniec Olbrychski stwierdził, że wszystko jest u nich krętactwem i wmawianiem, że suweren tak chciał. To jest obłuda, kłamstwo w żywe oczy. Warto dodać, że nie jest to pierwszy razy, kiedy ten wypowiada się w tak ostrych słowach o Prawie i Sprawiedliwości. PiS to niszczyciele Polski jakich w historii nie widziałem, bo komuniści musieli to robić na rozkaz Rosji, a tu wszystko jest z woli jednego człowieka, któremu pomagają ludzie brzydcy i źli – m.in. takie słowa padły z jego ust w ubiegłym roku.

Źródło: Gazeta.pl, Obieg.org, Fakt.pl
Foto: YouTube.com Gazeta.pl screen