Olejnik o skandalicznych słowach Błaszczaka. Tym wpisem podbiła serca internautów!

Mariusz Błaszczak był gościem programu „Rozmowy Niedokończone”, który jest emitowany, na antenie telewizji TV Trwam. Głównym tematem rozmów był marsz równości, który odbył się w ubiegłą sobotę w Poznaniu. Polityk nazwał całą akcję „paradą sodomitów”, czym wywołał niemały skandal. Jego wypowiedź komentują dziś wszyscy. 

W Poznaniu kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych. Ważne było to, że motorniczy tramwajów nie zgodzili się na to, żeby ich tramwaje były z flagami homoseksualistów. To świadczy o tym, że jednak w narodzie polskim jest pewność tego, że to wszystko, co jest skonstruowane po Bożemu, to jest normalne. A jeżeli ktoś próbuje nam narzucić coś, co normalne nie jest, to wtedy spotyka się z oporem. – powiedział Błaszczak.

Na jego kontrowersyjne słowa postanowili zareagować internauci, którzy nie szczędzą gorzkich słów pod adresem posła partii rządzącej. Swoje trzy grosze dodała również dziennikarka Monika Olejnik, której wpis podbił serca użytkowników Facebooka. Pije poranną kawę spokojnie tyko przez chwilę. Nie mogę uwierzyć: minister Mariusz Błaszczak o Paradzie Równości w Poznaniu – „Parada sodomitów”. Panie Ministrze to skandal!!! Gdzie jest odpowiedzialność? Powinien Pan przeprosić. – napisała prowadząca „Kropkę nad i”.


Źródło: Polityczek.pl, poznews.pl, Facebook.com Monika Olejnik
Foto: Facebook.com Monika Olejnik, YouTube.com Gazeta Wyborcza screen