Olejnik zniszczyła PiSowskiego dziennikarza. Jej felieton to HIT!

Dziennikarka Monika Olejnik zaatakowała swoim nowym felietonem Tomasza Sakiewicza, który znany jest z tego, że pisze artykuły przychylne PiSowi. Dodał on ostatnio wpis na facebooku, w którym stwierdził, że „tylko świnie siedzą w kinie” i nie pójdzie na film Kler. Te słowa nie spodobały się Pani Monice, a jej wpis bije rekordy popularności.

„Tylko świnie siedzą w kinie”? Nie, tylko świnie bronią pedofili. FELIETON MONIKI, zapraszam: Może milionowe odszkodowanie będzie zimnym prysznicem dla duchownych. Może wreszcie zaczną płacić swoim ofiarom. Nie tylko ofiarom księdza, ale również instytucji, która zatrudnia zboczeńców. Pedofilia została ukarana. Sąd Apelacyjny w Poznaniu nakazał Towarzystwu Chrystusowemu wypłacić milion złotych odszkodowania i 800 zł miesięcznie 24-latce, która była brutalnie gwałcona przez ks. Romana. „Zaufaj mi” – mówił zboczeniec. Wykorzystał małą dziewczynkę do niecnych czynów. Gwałcił ją przez kilkanaście miesięcy, więził, nie było żadnej reakcji. Jego koledzy księża widzieli, że zabierał ją do pokoju na noc, i nie reagowali. 100-kg mężczyzna i krucha dziewczynka. Tę wstrząsającą historię opisała w „Dużym Formacie” Justyna Kopińska. Ksiądz wykorzystał sutannę, żeby wykraść dziecko rodzicom. Kiedy zaszła w ciążę, zawiózł do znajomej ginekolog – rozpoczęła.

Choć minęło 12 lat, dziewczyna ma traumę i będzie ją zapewne miała do końca życia. Sąd skazał księdza najpierw na osiem lat, po czym zmniejszył karę do czterech lat i po dwóch latach ksiądz znalazł się na wolności. Niesamowite, że pomimo tej strasznej historii, która została opisana na łamach „Dużego Formatu”, zakonnicy nie poczuli wstydu, współczucia i pozwolili zboczeńcowi dalej odprawiać msze. Nie słychać było oburzonego głosu Episkopatu, duchownych, hierarchów, którzy mają usta pełen frazesów na temat in vitro, gender, homoseksualizmu. Żaden z hierarchów nie zadzwonił do zakonu, bo zapewne Towarzystwo Chrystusowe im nie podlega. Teraz zakonnicy chcą kasacji wyroku w Sądzie Najwyższym. Ten milion to jest nic za to, czego doznało to dziecko, ale może będzie zimnym prysznicem dla duchownych. Może wreszcie zaczną płacić swoim ofiarom, bo to nie jest wina tylko księdza, to jest również wina instytucji, która zatrudnia zboczeńców. Zimnym prysznicem dla Kościoła jest zapewne „Kler”. Może obudzi sumienia niektórych. Może ci, którzy są ślepi, przejrzą na oczy. Arkadiusz Jakubik, który gra w filmie, zadedykował film swojemu koledze, który ćwierć wieku temu był molestowany. Odezwała się kuria, skontaktowała z rodziną i przedstawiciel kurii powiedział, że duchowny zostanie odsunięty od wykonywania zawodu. Ci, którzy tak się oburzają filmem, niech spojrzą w lustro. Związek Podhalan zakazał wyświetlania filmu w kinie Giewont, to jest dopiero hipokryzja. Naczelny „Gazety Polskiej”, prasowego ramienia PiS, powiedział: „Tylko świnie siedzą w kinie”. Tylko świnie bronią pedofili. Jak powiedział ks. Andrzej Kobyliński, pedofilia w Kościele jest cichym holocaustem XXI wieku. – zakończyła.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/Orka Polityczna