Ostry atak na Dudę. Niezwykle mocne słowa uderzyły w prezydenta!

Powoli zbliżają się wybory prezydenckie. Powoduje to wiele dyskusji w sieci o tym, kto powinien je wygrać. Profesor Magdalena Środa jest jedną z osób, która nie boi się publicznie krytykować Prawa i Sprawiedliwości. W swoim najnowszym wpisie wypowiedziała się na temat kandydatury i ewentualnej kolejnej kadencji Andrzeja Dudy po wygranej w wyborach.

Niektórzy twierdzą, że trzeba nakłaniać Dudę do częstego opowiadania dowcipów a wtedy na pewno przegra wybory. Jego poczucie humoru odsłania jego infantylizm, brak obycia, wykształcenia i wyczucia (miejsca i czasu – co Arystoteles uważał za ważną cechę moralną). Niestety nie jestem taką optymistką. Pan prezydent nie tylko świetnie sam się sobą bawi, ale i ma mnóstwo wielbicieli o podobnym poziomie inteligencji i poczucia humoru” – rozpoczęła wpis prof. Środa.

Rozpaczą napawa mnie fakt, że w najbliższym czasie choćbym nie wiem jak się starała będę musiała tego komedianta oglądać coraz częściej, bo jego kampania będzie na pewno kosmiczna! Już słyszę rumor ze sztabu wyborczego, który ściągnął specjalistów od promowania prostaków z całego świata, przede wszystkim od brata bliźniaka czyli Trumpa. Choć swoją drogą, jeśli Duda wygra wybory to sprawiedliwości stanie się za dość. Jaki naród taki prezydent.” – zakończyła.

Czytaj dalej

Źródło: facebook.com/Magdalena.Sroda
Foto: youtube/Tiger_Kobra TV