Owsiak ostro o wygranej PiS. Tym komentarzem rozniósł internet!

Ostatnio odbyły się wybory do Parlamentu Europejskiego. Ze znaczną przewagą głosów zwycięstwo odniosła partia Jarosława Kaczyńskiego, Prawo i Sprawiedliwość. Niestety ogromna część Polaków nie oddała swojego głosu. Zwycięstwo PiS i karygodną postawę Polaków skomentować postanowił nie kto inny jak Jurek Owsiak. Jego wideo rozniosło internet.

Panowie i panie trzeba wziąć na przetrzymanie i trzeba wziąć się w garść. (…) Głównym problemem jest to, że ponad połowa Polaków olała ten dzień, nie poszła na wybory, miała to gdzieś. To jest nieprawdopodobne, nie do przyjęcia w mojej głowie. To rzecz niebywałą, że wolny naród w większości rezygnuje z tej możliwości, wstyd, obciach, coś niepojętego. Wstydźcie się ci wszyscy, którzy nie poszliście na wybory. Nie ma tu żadnej wymówki” – powiedział Owsiak na swoim nagraniu.

„Wytłumaczcie mi jak to jest, że baba (przepraszam, ale nie umiem jej inaczej nazwać), która nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie kiedy Polska weszła do UE i kitrała w kancelarii unijne flagi, ma w wyborach do europarlamentu najwięcej głosów?” – dodał od siebie jeden z komentujących. „Panie Jurek, Pan to jesteś skarb narodowy, bez względu na poglądy, odczucia i sympatie. Pana trzeba wspierać, bo to, co Pan robi to najpiękniejsze co może człowiek człowiekowi poczynić, a mianowicie pomoc, bezinteresowna” – dodał kolejny.

Foto: facebook.com/jerzyowsiak
Źródło: facebook.com/jerzyowsiak