Owsiak rozsadził internet. W miażdżącym stylu odpowiedział Mazurek

Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać – takie słowa skierował Jerzy Owsiak do posłanki partii rządzącej, Krystyny Pawłowicz. Na jego kontrowersyjną wypowiedź zareagowała sama rzeczniczka ugrupowania, Beata Mazurek. 

W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki – zapowiedziała polityk. Działacz charytatywny postanowił jej odpowiedzieć w miażdżącym stylu. Szanowna pani rzecznik prasowy PiS. Czekam na tę sprawę sądową. Jako terapeuta będę szczęśliwy, że przy okazji media pochylą się i poniosą w świat pomysł na terapię seksem. Jest to także terapia, ustanowiona i opisana, z sukcesami i być może też porażkami. Bardzo ciekaw jestem opinii ekspertów sądowych. – zaczął.

Tylko proszę pamiętać, że mówiąc o przyczynach tego, co powiedziałem, będę mówił także o samej pani Krystynie Pawłowicz. O jej wypowiedziach, o jej zachowaniach, o przypadkach dyskredytowania przez nią innych ludzi i wartości. Nie tylko Polaków z imienia i nazwiska, ale także polityków ze świata, artystów, czy symboli lub instytucji europejskich. Na ścianie mojego gabinetu w Fundacji wisi jej wypowiedź o Bono sprzed kilku miesięcy. Jest to coś, co dodaje mi siły, abyśmy robili to, co robimy. Na przykład Najpiękniejszy Festiwal Świata – Przystanek Woodstock. Bo to też dzięki pani, pani Krystyno. – zakończył.

Źródło: obieg.org, Facebook.com Jurek Owsiak
Foto: YouTube.com Wirtualna Polska