Owsiak nie da się bezkarnie obrażać! MIAŻDŻĄCA odpowiedź na oskarżenia Foltyna

No właśnie- na lekarzach nie ma naklejki NFZ, ani na pielęgniarkach, lekach, łóżkach, urządzeniach, budynkach (no jest przed wejściem do szpitali, ale logo WOSP jest dużo większe i bardziej widoczne)… Czyli z naszych składek nic nie ma, nie to co z WOSP… Choć to 1/1000 wydatków NFZ to efekt daje nieporównanie większy… Takie spustoszenie w świadomości społeczeństwa robi Jurek Owsiak, dlatego uważam go za największego szkodnika służby zdrowia i chorujących… – napisał wczoraj twórca Gadu-Gadu, Łukasz Foltyn na swoim facebookowym profilu. Jego słowa, które wywołały niemałą kontrowersję komentują niemal wszyscy. Odniósł się do nich również sam Jurek Owsiak. 

Łukaszu Foltyn – napisałeś bzdury. Skomentowałem to u siebie na Facebooku z prośbą abyś nie przeszkadzał. Dzisiaj skłamałeś i to z grubej rury! Wszystko o naszych działaniach jest na naszych stronach, a zwłaszcza zakupy i ich rozliczenie. Za chwilę kolejny finał WOŚP i wiemy dokładnie na co zbieramy. Mało tego szpitale przysłały odpowiedzi na nasze ankiety z których wynika że musielibyśmy mieć budżet NFZ, aby sprostać ich potrzebom. A Ty bredzisz o naszych niepotrzebnych zakupach. Na bredzenie nie poradzę, ale kłamstwa, które wypisujesz to już inna kategoria – to zło nad którym nie będziemy się teraz pochylać – mamy co robić. – rozpoczął prezes WOŚP. 

Na naszych stronach są adresy wszystkich szpitali, które mają nasz sprzęt – złap z którymkolwiek kontakt i znajdź potwierdzenie swojej teorii. Każdy może to zrobić – po prostu sprawdź fakty. A ten hejt mnie nie dziwi, jest tak zawsze przed Finałem dlatego w tym roku zapraszamy do grania bez focha, ale pisanie nieprawdy to mówiąc wprost – chuliganeria.

Kończę, zdrowego rozsądku życzę. Z mojej strony to wszystko, a jak coś to po finale pamiętaj – zadzwoń do szpitala!

Fot. Michał Kwaśniewski – zakończył.


Źródło: Facebook.com Jurek Owsiak, Facebook.com Łukasz Foltyn
Foto: Facebook.com Jurek Owsiak screen, YouTube.com Onet News screen