Patryk Vega odpowiada Kaczyńskiemu! Wyśmiał jego słowa jednym zdaniem

Patryk Vega kilka dni temu zszokował całą Polskę urywkiem swojego najnowszego filmu pt. „Polityka”. Hucznie zapowiadana produkcja, która może zrobić podobny szum, jak film braci Sekielskich, jest komentowana w ostatnim czasie niemal przez wszystkich. Swoje trzy grosze na jej temat dorzuciła również Krystyna Pawłowicz, która w swoim twitterowym wpisie zaatakowała Vegę. Co ciekawe ten w zaskakujący sposób jej odpowiedział, pokazując jeden z fragmentów.

Okazuje się, że nagranie Patryka Vegi obejrzał również nie kto inny, jak prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W Spale w dniach 14-16 czerwca odbywa się XIV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Tam gościem w jednym z paneli dyskusyjnych był wspomniany wcześniej prezes partii rządzącej. Udał się tam, by promować swoje ugrupowanie i zachęcać wyborców do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w najbliższych wyborach. Nie omieszkał także skomentować nagrania Vegi.

Mamy do czynienia z coraz jawniejszymi, coraz wyraźniej pokazywanymi – pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi – hejtem, przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, ataku na zasadzie: nie liczą się żadne fakty, a w każdym razie fakty są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością – mówił. Na odpowiedź Patryka Vegi nie musieliśmy długo czekać. Na swoim Instagramowym profilu podsumował słowa Kaczyńskiego jednym zdaniem. Jarosław Kaczyński też już czytał wykradziony scenariusz filmu „Polityka”. – napisał, dołączając wideo z jego wypowiedzi.

Źródło: natemat.pl, Instagram.com/patryk_vega_official
Foto: YouTube.com canaplus screen