Pawłowicz boi się wygranej opozycji? Odrażające słowa posłanki mówią wszystko!

Popularna posłanka z klubu Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, komentarzy i wpisów w serwisie Twitter. Jak wiemy, zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Wcześniej wspomniana polityk obawia się wygranej opozycji, co pokazała swoim najnowszym wpisem.

Europa bez 2-krotnej już w historii pomocy Polski nie istniałaby. Uratował ją przed islamem król Jan Sobieski. Ocalił ją w 20 wieku Józef Piłsudski przed bolszewikami. Teraz Polacy muszą Europę znowu ratować przed barbarzyństwem lewactwa i islamu. To nasz obowiązek. To już nie żarty, a wyścig o cywilizacyjne i gospodarcze życie lub śmierć Polski i Polaków. Jeśli wygra opozycja – PO, PSL, SLD to poziom nienawiści, zdrady, szkodzenia i agresji wobec Polski i Polaków zostanie przeniesiony na szczebel UE. Antypolski hejt Schetyny, chamstwo narcyza Sikorskiego, styl pismaków Gazety Wyborczej i ich idoli – Wielgus, Gasiuk, chamstwo Owsiaka. Zaleją nas” – napisała.

Jej wpis może zadziwiać bowiem dotychczas politycy Prawa i Sprawiedliwości byli pewni swoich wygranych. Na jej wpis odpowiedzieć postanowił były premier Marek Belka. „Tylko mądrymi wyborami zdołamy odsunąć od sałatek i bułek w sejmowej ławie, osoby takie jak ta pani. Obrzydliwe komentarze tej damy to trucizna zatruwająca Polskę” – stwierdził. „Marzę o tym, aby zalało mnie „chamstwo” Owsiaka, a Pani „kultura” opuściła nas raz na zawsze. Jeśli zatem zagwarantuje to wygrana koalicji, to lepszej zachęty do głosowania na antyPiS nie mogę sobie wymyślić” – dodała od siebie socjolog Anna Goliasz.

Foto: youtube/Reporter Tuba Wyszkowa
Źródło: polityczek.pl