Pawłowicz chciała się popisać swoją wiedzą. Zaliczyła mega śmieszną wpadkę!

Tego typu wpadki jeszcze chyba nie było. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swojego ostrego temperamentu, bowiem nierzadko wyzywa innych polityków czy celebrytów. Przynosi jej to wielką ilość hejtu w sieci. Nie trudno było więc o to, by stała się obiektem żartów i tym razem.

Ostatnio w internecie panuje trend, który polega na fałszywym przypisywaniu zdań do zdjęć znanych osób i zmianie ich imienia. Profil na Twitterze o nazwie Miś Miodojad udostępnił wpis o treści: Znany amerykański wykładowca i profesor anatomii Ronald Pestle twierdzi, że polskie wartości demokratyczne w czasach rządów PiS leżą. Problem w tym, że osoba dołączona do zdjęcia to nie Ronald Pestle, a najpopularniejszy aktor, reżyser i producent filmów pornograficznych, Ron Jeremy.

Wpis postanowiła skomentować wspomniana wcześniej posłanka. Ta chciała popisać się swoją wiedzą i porównała go do rosyjskiego pisarza. Jaki on „znany amerykański wykładowca”… Ja go nie znam… Wygląda raczej jak znany rosyjsko- radziecki pisarz Sołżenicyn.. – napisała. Podpadła tym zarówno środowiskom literackim, jak i fanom tego typu filmów. Od razu stała się obiektem żartów na Twitterze co też postanowili jej napisać internauci: „To się uśmiałem” czy „Pani profesor ,teraz jest moda na wkręcanie , proszę uważać.” to tylko kilka z komentarzy.

Źródło: fakt.pl
Foto: youtube/TV Wolna Polska