Pawłowicz odpowiada na HITOWY urywek nowego filmu Vegi. Padły ostre słowa!

Już 6 września w kinach w całej Polsce zawita nowa produkcja Patryka Vegi pt. „Polityka”. Czy nowy film ma szanse wpłynąć na wynik zbliżających się wyborów parlamentarnych? Kilkukrotnie spotkałem się z próbami nacisku. Komunikowano mi, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów – powiedział w rozmowie z Onetem jego reżyser.

Nowa produkcja, która może zrobić podobny szum, jak film braci Sekielskich, jest komentowana w ostatnim czasie przez wiele znanych osób. Swoje trzy grosze na jej temat postanowiła dorzucić również Krystyna Pawłowicz. Kolejny reżyser po panach Sekielskich,tym razem Patryk VEGA od „mocnych” filmów obyczajowych,za pośrednictwem Onetu już STRASZY,że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film=SWOJĄ „prawdę o politykach”.Byśmy widzieli na kogo głosować,a na kogo nie Film ma „ustawić” wynik wyborów – napisała posłanka PiS na Twitterze. Na te słowa postanowił odpowiedzieć sam reżyser filmu, Patryk Vega, który umieścił na swoim facebookowym profilu krótkie wideo.

Pokazał w nim urywek ze swojego nowego filmu przedstawiający zdenerwowaną Krystynę Pawłowicz, która na lewo i prawo rzuca wulgarne słowa w Sejmie. Posłanka PiS obejrzała go i postanowiła odpowiedzieć Vedze na swoim Twitterze. Padły ostre słowa oraz poważne oskarżenia. „Panie reżyserze VEGA,tak pan na nas marudzi,ale jednak lansuje się pan na moim nazwisku….Czyli PAWŁOWICZ lepsza marka niż sama VEGA…” – napisała. W odpowiedzi na ten wpis jeden z internautów napisał, aby wzięła dietę od Patryka Vegi, bo ten wiele schudł. Wtedy posłanka pokusiła się o stwierdzenie, że jest to wina… dopalaczy. Jak wiemy, w świecie show-biznesu takie oskarżenia są dość poważne.

Foto: twitter.com/KrystPawlowicz, facebook.com/PatrykVegaOfficial, Onet.pl
Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz