Pawłowicz narobiła wstydu na cały świat! O tym wpisie mówią wszystkie międzynarodowe media

Posłankę Prawa i Sprawiedliwości zna każdy zainteresowany polityką Polak. Teraz usłyszał o niej cały świat. Znana ze swoich kontrowersyjnych wpisów i wypowiedzi polityk tym razem przegięła. Przez jej ostry wpis o Polsce w negatywnym świetle napisało wiele międzynarodowych magazynów.

Nie od dziś wiadomo, że Krystyna Pawłowicz lubi szokować swoim zachowaniem. Tym razem wydaje się, że poszła o krok za daleko. Wszystko rozpoczęło się od świątecznych życzeń, które na Twitterze złożyła wszystkim Ambasadorka Stanów Zjednoczonych, Georgette Mosbacher. „Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta!” – napisała. Na jej wpis zareagować postanowiła wspomniana wcześniej Krystyna Pawłowicz.

To jest chyba FEJKOWY profil @USAmbPoland i Pani Amb.G.Mosbacher.Ktoś chce nas w tych dniach SPROWOKOWAĆ i udowodnić,że bazy USA w Polsce nie powinny powstać i,by Prez.D.Trump jesienią do Polski w tej sprawie nie przyjeżdżał. Pani Ambasador,CHRYSTUS ZMARTWYCHwSTAŁ !” – napisała. Problem w tym, że była w błędzie. W tym roku Wielkanoc oraz żydowskie święto Pesach odbyły się w tym samym dniu, czego wydaje się nie wiedzieć posłanka PiS. Za swój wpis przeprosiła, jednak nie powstrzymało to takich wielkich znanych magazynów takich jak „New York Times”, „Washington Post” czy „Times of Israel” napisać o antysemickim zachowaniu posłanki.

Źródło: pikio.pl
Foto: youtube/Onet News