Pawłowicz ostro zaatakowała Sadowską. Ta riposta wbiła ją w fotel!

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz nie przestaje zaskakiwać. Większość osób kojarzy ją głównie z kontrowersyjnych wypowiedzi dzięki, którym jest później na ustach całego kraju. Tym razem polityk na celownik wzięła sobie znaną polską piosenkarkę Marię Sadowską.

Jak wiemy, Maria Sadowska bardzo mocno kibicowała nauczycielom od początku ich strajku. Dowodem na to może być koncert, który zorganizowała, aby okazać im wsparcie. Wszystko rozpoczęło się od wywiadu, którego Sadowska udzieliła dla „Gazety Wyborczej”. Jego tytuł brzmiał: „Pytam Prawo i Sprawiedliwość – dlaczego nauczyciele zostali tak upodleni?„. Tyle wystarczyło, aby posłanka PiS się odpaliła. Jedna z internautek podając link do wcześniej wspomnianego artykułu dopisała: „Przy likwidacji szkół i zamrożonych wypłatach dla nauczycieli za rządów PO o nic nie pytała Teraz myśli o strajku nauczycieli jak o dobrym scenariuszu na film 😏😏Można się domyślić jak go przedstawi i kogo zaatakuje„.

Na jej wpis odpowiedziała Pawłowicz próbując umniejszyć Marii Sadowskiej. „A ta, to kto?” – zapytała. Autorka wpisu szybko doinformowała posłankę PiS kim jest Sadowska. Pawłowicz jednak nadal kontynuowała. „A co ma do nauczycieli, jakaś kurator, KOD?” – napisała. Wtedy do akcji w obronie piosenkarki wkroczył zwolennik opozycji, krótko podsumowując posłankę. „A pani co ma do nauczycieli, chyba tylko pogardę” – napisał. Takiej riposty na pewno się nie spodziewała.

Źródło: natemat.pl
Foto: youtube/Onet Mews, youtube/Plejada