Pawłowicz przegrała sprawę w sądzie. Stwierdziła, że sędzia „nadużył prawa”

Od długiego czasu ciągnęła się w sądzie sprawa między sędzią Trybunału Konstytucyjnego, Krystyną Pawłowicz, a prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurkiem Owsiakiem. Została ona w końcu zakończona, na niekorzyść polityk Prawa i Sprawiedliwości. Swoje niezadowolenie pokazała w serii wpisów na Twitterze.

Zgodnie z wyrokiem sądu II instancji Krystyna Pawłowicz musi przeprosić Jerzego Owsiaka oraz opłacić koszty sądowe. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie zgadza się z takim wyrokiem. Swojemu niezadowoleniu dała upust w serii wpisów na Twittrze. „Sąd.Apelac.:Marzanna Góral,kt.ogłosiła wyrok o oddaleniu mego powództwa w całości,s.Dagmara Olczak- Dąbrowska i s.Jakubowska-Pogorzelska uznał w II inst. że„konkurs” J.Owsiaka pt.”Ruch Wypie***nia Krystyny Pawłowicz w Kosmos” to „prawo J.O do opinii o polityku”” – napisała w pierwszym wpisie.

To ja mam „przeprosić” J.Owsiaka i zwrócić mu koszty obu instancji…Mam mieć jako polityk grubą skórę bo ochrona prawna w takich syt.nie należy mi się.Uchylono łagodny wyrok I inst.
nakazujacy J.O jedynie przeproszenie mnie
Czekam na „konkurs” – „Kto zabije Krystynę Pawłowicz”.
Złożę kasację od tego wyroku w praktyce zachęcającego fanów J.O do dalszej agresji i ataków fizycznych.
Sąd Apel.w syt.jaskrawego naruszenia prawa,swym wyrokiem dokonał sędziowskiego nadużycia prawa w interesie celebryty
” – dodała w kolejnych postach.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, twitter.com/KrystPawlowicz