Biedroń odpowiada na wpis Pawłowicz. Jednym zdaniem rozsadził internet!

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz zapowiedziała po wyborach parlamentarnych, że kończy z polityką i zajmie się teraz sobą. Nie powstrzymuje ją to jednak przed kontynuowaniem publikacji kontrowersyjnych wpisów na swoim twitterowym koncie. Tym razem spotkała się z ripostą Roberta Biedronia, która rozsadziła internet.

Eko-ideolo-terroryści ZŁEGO wymuszają wbrew planom DOBREGO likwidację życia na Ziemi. Zwalczają biblijne „czynienie sobie Ziemię poddaną”,forsują sprzeczne z naturalnymi prawidłami nakazy utrudniające przeżycie całego ludzkiego gatunku.Utrudniają nam życie,pchają na zagładę…” – napisała w pierwszym wpisie. „ZŁY lansuje homo, czyli nagania do zakończenia życia kolejnych pokoleń.. Eko-głupcy wprowadzają już modę na ograniczenie narodzin dzieci,zakazy hodowli zwierząt,bo im tlenu zabraknie… Ale po co im ten tlen,skoro w piekle do życia potrzebna im tylko siarka….” – dodała w drugim.

ZŁY cieszy się ze swych eko i homo zastępów. Czekają,aż ostatni Człowiek obdarzony Godością Boga szczeźnie na Ziemi z głodu,bo dał się Złemu przekonać,by NIE czynił sobie Ziemi poddaną i że w ogóle „życie jest złe”.. By NIE realizował Planu Życia lecz je w różny sposób zwalczał” – zakończyła trzecim wpisem. Na serie wpisów byłej posłanki odpowiedział wcześniej wspomniany Biedroń. Ten jednym zdaniem rozniósł Twittera. „Krystyna, zjedz snickersa” – napisał, odnosząc się do słynnej reklamy.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/KrystynaPawlowicz, youtube/Polskie Radio
Źródło: natemat.pl