Pawłowicz rozwścieczyła całą opozycję. Zrobiła to jednym kontrowersyjnym wpisem!

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swoich często bardzo kontrowersyjnych opinii oraz ostrego języka, którym nierzadko się posługuje. Tym razem nacisnęła na odcisk całej opozycji. Za pośrednictwem swojego Twittera udostępniła wpis, w którym zaatakowała pięciu ostatnich “lewackich” premierów Polski. Uważa ona, że działają teraz na szkodę naszego kraju.

5 byłych polskich lewackich PREMIERÓW razem z Niemcami,klęczy w UE na gardle Polski symbolicznie pomagając im znieść szlaban na naszej granicy
Żebrzą o zabicie Polski,Polaków,polskości
Jak to się dzieje,że mimo tej tradycji zdrad,żywej wśród części narodu Polska jeszcze trwa..?
[sic!]” – napisała Pawłowicz. Słowa te nie spodobały się dużej ilości internautów, którzy dali upust swemu niezadowoleniu odpowiadając na Tweet’a sędzi TK. “Coś z historii Pani mało pamięta. Najwięksi zdrajcy Polski to kościół katolicki. Targowica – biskupi: Józef Kossakowski, Ignacy Massalski, Wojciech Skarszewski i Michał Roman Sierakowski – dzięki nim Polska przestała istnieć na na 123 lata!” – napisał jeden z komentujących Polaków.

Pani Profesor @KrystPawlowicz przypominam: § 16.3. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie uczestniczy w debacie publicznej dotyczącej spraw politycznych ani nie angażuje się w działania partii politycznych i ruchów społecznych zajmujących się bieżącą polityką. § 16. 4. Sędzia Trybunału @KrystPawlowicz powstrzymuje się od wypowiedzi, które mogą podważać autorytet Trybunału Zakaz wstępu” – napisał kolejny, przytaczając polskie prawo. Pawłowicz odpowiadając na jego wpis, stwierdziła jednak, że jej wypowiedź buduje autorytet polskiego TK.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Super Express
Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz