Pawłowicz szokuje, uderzyła w Grodzkiego. „Boję się o swe bezpieczeństwo”

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz, znana jest z publicznego wyrażania swoich kontrowersyjnych opinii. Najczęściej robi to za pośrednictwem swojego Twittera. Nie inaczej było i tym razem. Postanowiła ona wbić szpilę Marszałkowi Senatu, Tomaszowi Grodzkiemu. Stwierdziła, że boi się o swoje bezpieczeństwo, a jego ostatnie wypowiedzi stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa całej Polski.

Boję się o swe bezpieczeństwo, gdy w spr. RP, będącej obecnie państwem frontowym, publicznie zabiera głos obecny Marsz. Senatu GRODZKI ! Polska zabiega o wsparcie Zachodu, pan Grodzki wzywa zaś Putina do AGRESJI na nasze państwo. GRODZKI jest ZAGROŻENIEM dla bezpieczeństwa Polaków” – napisała. W sekcji komentarzy jedna z internautek obserwujących profil sędzi TK stwierdziła: „Pani mam nadzieję zna prawo świetnie i ucieszyłabym się, żeby pani wskazała jak je można wykorzystać aby usunąć Grodzkiego , cyi stworzyliśmy wtedy takie prawo które pozwala na bezkarną zdradę„.

Na odpowiedź Pawłowicz nie trzeba było długo czekać. „Żaden sędzia polski go nie skaże…W Polsce nie ma już władzy sądowniczej. Zbuntowała się przeciw legalnym, demokratycznym władzom RP, sabotuje je i robi wszystko, by te legalne władze obalić.. – oznajmiła. Kolejny internauta zapytał ją, co trzeba zrobić, aby marszałka Grodzkiego „przynajmniej zdymisjonować, a najlepiej postawić przed sądem”. „Wg procedur, samo już początkowe zdjęcie mu immunitetu przez Senat leży w jego decyzji. On nie chce zdjęcia mu immunitetu, nie poddaje jako marszałek wniosku prokuratora o to pod głosowanie w Senacie i …koniec „pociągania go do odpowiedzialności”…” – odpowiedziała.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet Rano, youtube/FAKT24.PL
Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz