Pawłowicz totalnie odleciała. Zapowiada wojnę i atakuje osoby LGBT oraz Strajk Kobiet!

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz wpisów na Twitterze, które często są nie na miejscu, patrząc na rolę, jaką piastuje w naszym kraju. Tym razem zszokowała wszystkich swoimi wpisami na temat wojny oraz tego, kto powinien bronić naszego kraju. Zaatakowała także osoby LGBT oraz Polaków wspierających Strajk Kobiet.

Niech do WSZYSTKICH dotrze,że obowiązek obrony Polski,już wkrótce trzeba będzie REALNIE wykonywać.REALNIE
Rozwój działań wojennych rosyjs.agresora przeciw RP na wsch.granicy,wspomaganych otwarcie od wewn. przez V ros-niem. kolumnę w PL-NIEUCHRONNIE do tego prowadzi. Bądźcie gotowi. Sędziowie,jako obywatele RP TAKŻE mają obowiązek obrony Ojczyzny. Art.85 ust.1 Konstytucji[sic!]
” – napisała na Twitterze.

Obow.OBRONY Polski mają nie tylko obywat.RP-zwolennicy demokrat.władz PL,ale TEŻ obywat. RP-zwolennicy OPOZYCJI. I ci spod znaku kolorowych farbek,jak i ci spod znaku SS. To jest obowiązek KONSTYTUCYJNY. Zbliża się czas realnej weryfikacji,kto jest po której stronie w czasie WOJNY[sic!]” – dodała w kolejnym wpisie. Mówiąc o „tych spod znaku kolorowych farbek” oraz „tych spod znaku SS” miała prawdopodobnie na myśli osoby LGBT oraz Polaków wspierających Strajk Kobiet.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Onet News
Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz