Pawłowicz wróciła na Twittera i jednym wpisem rozniosła internet. „Oto współwinni ludobójstwu Putina w Ukrainie…”

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz, znana jest ze swoich kontrowersyjnych opinii, którymi nie boi się publicznie dzielić. Na bieżąco komentuje ona za pośrednictwem Twittera sytuację za naszą wschodnią granicą. Kilka dni temu poinformowała jednak, że podjęła decyzję o odejściu na „jakiś czas” z Twittera. Jej wpis obiegł wtedy niemal cały internet. 

Swoją decyzję tłumaczyła tym, iż jest bezsilna wobec „zdrady targowicy/ok.połowy Polaków/bezkarnie i wyzywająco szkodzącej Polsce i Polakom”. „Na jakiś czas odchodzę z TT. Jestem bezsilna wobec pchania Polski do zguby przez UE. Trudno też mi znieść zdrady targowicy /ok.połowy Polaków/ bezkarnie i wyzywająco szkodzącej Polsce i Polakom. Nie widzę na razie sensu w pisaniu ciągle tego samego. Co miałam napisać – napisałam” – stwierdziła 25 lutego. Jak się okazuje, jej przerwa nie trwała długo, bo już 2 marca powróciła, publikując kontrowersyjny wpis.

Wymieniła ona kilku czołowych europejskich polityków, jako współwinnych ludobójstwu Putina na Ukrainie. „Oto WSPÓŁWINNI ludobójstwu Putina w Ukrainie. Nienasycone bogactw gęby śmierci… b.kanclerz A.MERKEL, b.kanclerz G.SCHRÖDER, b.premier FRA -Fr.FILLON, premier NED.- M.RUTTE, A.MILLER Gazprom, J.TEYSSEN.. Teraz wyłaźcie ! NA KOLANA ! Błagać Ukrainę i Europę o przebaczenie ! B.kanclerz Niemiec,A.Merkel, Nic was ostatnie wojny nie nauczyły. Kolejny raz bierzecie udział w ludobójstwie w Europie ! Dzisiejsze zbrodnie w Europie to też pani WINA!” – napisała. Wpis sędzi TK można przeczytać poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Wow!
Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz