Pawłowicz zniszczona przez znanego dziennikarza. „Jest katastrofą polskiej…”

Wszyscy zainteresowani polityką wiedzą, jak ostry temperament ma posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz. W swoich wpisach niejednokrotnie atakuje dziennikarzy, polityków, a ostatnio nawet piłkarzy. To często doprowadza do ostrej krytyki w jej stronę.

Nie inaczej było tym razem. Po internecie krąży wpis Pawłowicz, w którym to wyzwała Panią Draginję Nadażdin, szefową Amnesty International. Jakaś Draginja Nadażdin z Serbii kieruje polskim !odwłokiem lewackiej międzynarodówki Amnesty International. Obraża prezydenta RP i demokratycznie wybrane władze PL.Szczuje nas na siebie. Wracaj kobieto do siebie bronić tam praw i wolności osób torturowanych. – napisała. Wpis spotkał się z wielką krytyką nawet od zwolenników opozycji.

Na wpis orócz internautów postanowiło odpowiedzieć wielu polityków i dziennikarzy. Zachęcam do wysyłania wyrazów wsparcia do @DNadazdin – szefowej @amnestyPL. Draginja działa na rzecz osób krzywdzonych, jest naszą współobywatelką. – napisała Agata Szczęśniak. Serca internautów podbił jednak dziennikarz Newsweeka. Nazwał posłankę katastrofą polskiej polityki. Katastrofa polskiej polityki jaką jest Krystyna Pawłowicz zaatakowała na Twitterze Draginję Nadażdin. Nie tak dawno rozmawiałem z Draginją i z chęcią podzielę się tym, co powiedziała @DNadazdin. – napisał dziennikarz Jacek Pawlicki.

Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/wsensie.tv