Pawłowicz zniszczona! Tą ripostą żyje dziś cała Polska

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości znana jest ze swojego ostrego temperamentu i z tego, że zawsze mówi, co jej przyjdzie na myśl. Bez przemyślenia tego, przez co często gra na uczuciach innych osób lub znacznie częściej działa im na nerwy. Wydaje się, że w końcu znalazła się osoba, która trafnie ją wypunktowała.

Osobą tą okazał się pofesor Marcin Matczak. Do całej sytuacji doszło na Twitterze podczas wymiany zdań między wspomnianym profesorem, a blogerem o pseudonimie Matka Kurka. W pewnym momencie do rozmowy wtrąciła się Pawłowicz, chamsko oceniając prof. Matczaka. Ale tak w ogóle,to kto to jest ten jakiś Matczak? Skąd się nagle pojawił ? Co za jeden? Z jakiejś prywatnej „wyższej szkoły zawodowej”? Czy to ten,co razem z Gasiuk- Pihowicz studiowali w Akademii 1-Majowej i w Lasach Kabackich ..? – napisała. Dziękuję, że nie nazwała mnie Pani profesorem. Proszę tak trzymać. Kiedy obserwuję Pani zachowanie w przestrzeni publicznej, wstyd mi używać tego samego tytułu przed nazwiskiem, którego używa się wobec Pani. – odpowiedział, niszcząc posłankę.

Nie znam p Matczaka ani jego dorobku nauk. Widać kompleksy niedocenienia … Nie wierzę,że p Matczak jest jakimś kimś choćby od prawoznawstwa. Na nienawiści widać łatwiej zrobić u niewykształconej opozycji „karierę” niż na nauce. Takich lubią i płacą im – dalej komentowała przegrana już Pawłowicz. Nie zna Pani mojego dorobku, bo jest Pani po prostu nieoczytana. I źle wychowana, mówiąc o rozmówcy w trzeciej osobie. Ale, jak pisałem, chamstwo jest częstą strategią prawicowych polityków. – odpowiedział jej po raz ostatni prof. Matczak.


Źródło: polityczek.pl
Foto: youtube/TV Wolna Polska