Andrzej Piaseczny zakpił z Ziobry. Ostry komentarz

To nagranie podbija serca internautów. Jak wiemy Prawo i Sprawiedliwość dosć często jest krytykowane przez celebrytów co nie za dobrze działa na poparcie partii. Tym razem piosenkarz, którego zna prawdopodobnie każdy w naszym kraju, Andrzej Piaseczny, publicznie na swoim Instagramie wyśmiał Zbigniewa Ziobro.

Chodzi o apel ministra do młodych ludzi w sprawie dopalaczy. Chciałbym gorąco zaapelować do wszystkich młodych ludzi, którzy mają dostęp do tego rodzaju środków, aby absolutnie pod żadnym pozorem nie próbowali zażywać tych substancji. Nie wiemy w tej chwili, w jakim zakresie te substancje zawierają elementy chemiczne, które powodują śmierć. […] Każdy dzisiaj dopalacz, każdy narkotyk może posiadać w sobie substancje, które niosą śmierć. – powiedział Ziobro. O ile Piasek zgodził się, że przekaz jest ważny, to stwierdził, że wspomniany minister nie jest żadnym autorytetem.

Właśnie przeczytałem nagłówek, że minister Ziobro apeluje do młodych ludzi w sprawie dopalaczy. Kurrczaki, no naprawdę też mi dopiero autorytet. Już widzę, że setki, miliony młodych ludzi wsłuchają się w jego słowa. Okej, mnie też nie będą słuchali jacyś ludzie. Jakby ktoś znał no to oczywiście nie bierzcie tego gówna, absolutnie. Nie bierzcie tego gówna, tym bardziej że minister Ziobro apeluje. – powiedział prześmiewczo artysta. Jego wideo spotyka się z bardzo dobrymi reakcjami internautów, a można zobaczyć je poniżej.


Źródło: polityczek.pl, tvn24.pl
Foto: youtube/Punkt WidzeniaTV, youtube/KURIER PIONKOWSKI