Piekielnie ostry wpis Senatora obiega sieć! „Człowiek chory na władzę i tchórz bojący się…”

Przypomnijmy, Senat przegłosował 9 września odrzucenie zmiany głośnej ustawy o radiofonii i telewizji. Dzisiaj media obiegła wiadomość o powrocie tematu ustawy „lex TVN”. Sejmowa komisja kultury w piątek niespodziewanie wznowiła prace nad nią, a posłowie Prawa i Sprawiedliwości zagłosowali przeciw uchwale Senatu o jej odrzuceniu. Kontrowersje wywołał również fakt, że Łukasz Mejza, który niedawno zapowiedział, iż wystąpił do Marszałek Sejmu o urlop od pracy poselskiej, był dziś obecny na sali obrad, wspomagając partię rządzącą w głosowaniu. 

Już wiadomo co robi Mejza w Sejmie, choć ponoć jest na urlopie.
To nie tylko najgorszy w historii współczesnej Polski budżet z ukrytymi 300 mld zł (dzieci naszych dzieci będą spłacać długi), ale nagle „parlamentarna większość” z zaskoczenia zrobiła wrzutkę LexTVN, łamiąc cywilizowane zasady parlamentaryzmu.
Już się wydawało, że barbarzyńcy sobie odpuszczą. Po co wojna z wszystkimi, i wrogiem wewnętrznym (opozycja) i zewnętrznym UE i USA
” – pisze.

Nie, takie numery to nie z Kaczyńskim. To człowiek chory na władzę i tchórz bojący się odpowiedzialności (po zmianie władzy więzienia się zapełnią przestępcami politycznymi). Już o tym pisałem: najbardziej niebezpiecznymi ludźmi, którzy są gotowi poświęcić los milionów, są ci, którzy nie mają nic do stracenia, oprócz… władzy. Taką osobą jest Kaczyński.
Prawo, Konstytucja? To puste slogany w ustach barbarzyńców będących przy władzy, którzy dla tej władzy są gotowi zawrzeć pakt z diabłem, współpracując nawet z złodziejami, hochsztaplerami i hienami żerującymi na nieuleczalnie chorych dzieciach.
To szambo zalewa Polskę. Do całkowitego zalania brakuje Kaczyńskiemu jeszcze likwidacja wolnych i niezależnych mediów.
Korea Północna zwana Rzeczpospolitą
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/krosno24tv, youtube/Fakty RMF FM
Źródło: Wadim Tyszkiewicz FP Życie i Polityka, wiadomosci.wp.pl, wiadomosci.onet.pl