PiS szykuje prawdziwą bombę! Ta ustawa doprowadzi do aresztowań tysięcy młodych ludzi

Partia rządząca Prawo i Sprawiedliwość, z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele, zapowiedziała prawdziwą bombę w polskim prawie. Nowelizacja tej ustawy może doprowadzić do aresztowań tysięcy nastolatków. PIS ZMIENIA PRAWO – BĘDZIE ARESZTOWAŁ LICEALISTÓW ZA CAŁOWANIE SIĘ LUB SEKSmożemy przeczytać na profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na Facebooku.

Ma to być odpowiedź na film Tomasza Sekielskiego pt.: „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”, opowiadający o czarnej stronie Kościoła, pedofilii. Jarosław Kaczyński chce podjąć walkę z pedofilami, wprowadzając zmiany w naszym prawie. Zapowiedzi lidera ugrupowania rządzącego wywołały jednak wiele kontrowersji. Nowelizacja wprowadza podniesienie wieku, od którego kontakty seksualne uważa się za pedofilię z 15 lat na 17 lat. Jak już poinformowali psycholodzy i seksuolodzy może to doprowadzić do aresztowań tysięcy młodych Polaków.

Zmiany prawa, które zamierza wprowadzić PIS, oznaczają w praktyce, że w sytuacji, gdy dziewczyna z 3 klasy liceum, pocałuje chłopaka z klasy 2 – zostanie zatrzymana i oskarżona o pedofilię w związku z dokonaniem tzw. innej czynności seksualnej” – czytamy na Facebook’owym profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Dodatkowo mówi się o lekarzach ginekologach, którzy będą musieli kontrolować i zdawać raporty dziewictwa u licealistek. Wiąże się to z tym, że każde stwierdzenie braku dziewictwa będzie przekazywane do prokuratury.

Źródło: facebook.com/osrodek.monitorowania
Foto: pixabay.com