Płk Mazguła apeluje do Polaków! Ostro uderzył w PiS, chodzi o ustawę „lex TVN”

Przypomnijmy, Senat przegłosował 9 września bieżącego roku odrzucenie zmiany głośnej ustawy o radiofonii i telewizji. Wczoraj media obiegła wiadomość o powrocie tematu ustawy „lex TVN”. Sejmowa komisja kultury w piątek niespodziewanie wznowiła prace nad nią, a posłowie Prawa i Sprawiedliwości zagłosowali przeciw uchwale Senatu o jej odrzuceniu. Teraz projekt trafi w ręce prezydenta naszego kraju, Andrzeja Dudy. Często komentujący aktualną sytuację społeczno-polityczną pułkownik Adam Mazguła za pośrednictwem swojego Facebook’a wystosował apel do Polaków. „Obywatele, wzywam Was do aktywności!” – rozpoczął.

Jarosław Kaczyński, antypolski zbrodniarz Putina dokonał kolejnego ataku na polską demokrację.
Przed świętami, jak stan wojenny w 1981 roku, wykorzystując zimę, pandemię, kryzys ekonomiczny i bez procedury sejmowej, jego putinowscy bandyci zaatakowali wolne media i ostatecznie wprowadzili ustawę lex TVN.
Oznacza to, że wolne media dzisiaj zakończyły swoją legalną działalność w Polsce, a przynajmniej rozpoczął się ich koniec.
Jeszcze Andrzej Duda pobiegnie galopem na Nowogrodzką, aby ostatecznie rozwiać nadzieję Polaków na prawdę o przejęciu władzy przez wrogów Polski i Unii Europejskiej i zostanie jeszcze tylko jedno zadanie dla faszystowskich niszczycieli Polski. Tym zadaniem będą masowe aresztowania wolnych sędziów, opozycyjnych liderów i demokratycznych aktywistów.
Taka próba już miała miejsce, kiedy w 2016 roku PiS ogłosił „PUCZ” opozycji i zebrał się na bezprawnym posiedzeniu sejmu w Sali Kolumnowej. Wtedy przegłosował, co chciał, łącznie z budżetem i ustawą dezubekizacyjną, a media przygotowywały społeczeństwo do walki władzy z buntownikami. Ostatecznie nie doszło do aresztowań, bo ludzie wyszli na ulicę. Teraz sytuacja jest inna. Ludzie już nie chcą protestować. Znudziło im się, bo to niby nic nie daje
” – czytamy.

Teraz wyobrażam sobie, że okupanci wejdą do gmachu TVN i zabronią emisji. Inni zastraszeni sami zamilkną. Wtedy dowiemy się tylko, że giną ludzie i nie wiadomo gdzie są.
Będą w więzieniach i obozach pracy Putina i Łukaszenki. Przecież żaden ciepły człowiek nie odmówi zamordystycznej pomocy, jeśli w takiej się specjalizuje. Mniej szczęścia będą mieli ci, którzy „skorzystają” z Chińskiej gościnności, bo przecież ostatnio bandyta w granatowym mundurze polskiego policjanta podpisał współpracę z chińską szkołą milicyjną partyjnego reżimu.
Dopóki bezczelnie i bez przeszkód pracują i szczują na Polaków komitety, siedziby i biura PiS-okupantów, ten scenariusz będzie możliwy. Po nim już tylko drożyzna, kolejne podatki i niewola poglądów, wysokich podatków i zamkniętych granic, ruskiego języka i pomników Kaczyńskich.
Mimo zimna, mrozu, pandemii, drożyzny i świąt, a może zwłaszcza na to, że nie ma, co świętować, cały naród powinien się zbuntować przeciwko tym mafijnym ludobójcom i złodziejom. Tym razem zbuntować się naprawdę, bez dalszego marnowania czasu na opamiętanie kogoś i gdzieś. Na to już nie liczcie.
Opozycyjne partie polityczne, stowarzyszenia i ruchy obywatelskie!
Wzywam Was do pełnej aktywności wszędzie, w Sejmie, nawet jak go zamkną, na ulicach, pod biurami PiS-u, we wszystkich miastach w Polsce, w każdej wiosce, gdzie księża mają jeszcze jakieś resztki przyzwoitości!
Jestem gotowy na taką aktywność!
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Gazeta.pl
Źródło: Adam Mazguła