Płk Mazguła miażdży Dworczyka. Jego wpis o kolejkach na szczepienia to hit sieci!

Od momentu ogłoszenia, że szczepionki na koronawirusa są już dostępne, pojawia się wokół nich wiele kontrowersji. Dużo zarzuca się Narodowemu Programowi Szczepień wprowadzonemu przez Prawo i Sprawiedliwość, który ma mieć dużo niedeopracowań. Ostatnio wiele mówi się o kolejkach seniorów przed punktami zapisów na szczepienia. Nie trudno się domyślić, że grozi to nowymi potencjalnymi zakażeniami. Pułkownik Adam Mazguła za pośrednictwem swojego Facebook’a postanowił wypowiedzieć się w tym temacie.

Michał Dworczyk ponownie zorganizował w całej Polsce skandaliczne liczne zgromadzenia starszych ludzi, w okresie pandemii. W sposób naturalny porównuję te zgromadzenia do tych z ostatniej środy i stwierdzam, że różniły się tylko porą dnia i brakiem u starszych ludzi transparentów. Jednak bluzgi na władzę były takie same.
Na szczęście żaden umundurowany PiS-bandyta Szymczyka ich nie spisywał, nie prowokował, nie traktował gazem i nie zakuwał w kajdanki, jak tych w środę. Mało tego, ci ludzie przyszli po to, aby być spisanymi. Nie do bezprawnego mandatu za zgromadzenie, ale na reglamentację szczepionek życia.
Ludzie chcą żyć, a szczególnie ludzie starsi, którzy całe swoje życie budowali przyszłość pokoleń i państwa, a teraz mają prawo do nadziei na dalsze godne życie
” – czytamy.

Wszyscy Polacy chcą godnie żyć, szczególnie kobiety, które PiS chce upokorzyć i zaszczuć, zniewolić i zagonić w ciemnotę religijnej zgnilizny. Tu jednak granatowa PiS-policja w sposób bezprawny z grzecznych robi przestępców kryminalnych.
Panie gen. Szymczyk, to dobrze, że nie interweniowali pańscy bandyci uliczni, ale czy chociaż spisał pan organizatora zamieszania i zorganizowanej ogólnopolskiej akcji kpin z ludzi starszych?
Czy organizator niezgłoszonych zgromadzeń Michał Dworczyk z pańskiej organizacji politycznej, otrzyma zarzuty?
Podobno (Ha! Ha! Ha!), jesteśmy wszyscy równi wobec prawa
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/Fakty RMF FM
Źródło: Adam Mazguła