Płk Mazguła nie wytrzymał i totalnie zmiażdżył PiS! “Pogardę czuję do takich…”

Emerytowany pułkownik Adam Mazguła nie ukrywa dezaprobaty do obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Jego nowy wpis udostępniony na Facebook’u uderza w partię rządzącą. Oberwało w nim wielu polityków, m.in. Jarosław Kaczyński czy Mateusz Morawiecki. “Wielkie całoroczne i niby tajne święto PiS-u. Niedawno, cichutko i na kolejnych konferencjach prasowych obchodziliśmy wielkie święto PiS-u. Dla wszystkich to taki dzień kłamstewka — prima aprilis, bo ludzie lubią cieszyć się z oszukiwania innych” – rozpoczął Mazguła.

Jednak zwolennicy Zjednoczonej Prawicy, uczynili z jednego dnia zabawy – całoroczny system kłamstwa i oszustwa, zawodowy oręż propagandy partyjnej, krucjata po głosy wyborcze.
To już nie niewinne kłamstewka, ale systemowa prezentacja ideologii pogardy do prawdy.
To wielkie święto Mateusza Morawieckiego, który posługuje się kłamstwem jak indyjski fakir gwoździami i ogniem. To święto jego rządu specjalistów od manipulacji i agresji propagandowej.
Na pierwszej linii świętujących widać też szukającego prawdy prezesa, małą laseczkę sejmową, przestępcę generalnego kraju i całą plejadę ich zawodowych łgarzy.
To święto Kurskiego, prezesa narodowej świątyni kłamstwa oraz jego bogatego zestawu mediów związanych z Kaczyńskim, Karnowskimi i ostatnio z O’bajtkiem.
Jeśli kłamstwo jest sposobem na życie i sukcesy zawodowe, to tortem powinni się dzielić pracownicy od wizerunku politycznego PiS-u i kościoła katolickiego, manipulacji i agresji bezkarnej.
Pogardę czuję do takich „naukowców” jak doktor nauk wojskowych od wykorzystania więziennictwa w lotnictwie sił zbrojnych — Patryka Jakiego. Do wielu podobnych mu doktorów i profesorów, których prawdziwy wysyp totalny odnotowujemy w ostatnich pięciu latach
” – kontynuuje.

Kłamstwa historyczne reprezentuje bogaty w dotacje i wpływy, faszystowski IPN.
Świętują stale mistrzowie hipokryzji i odwracania prawdy, specjaliści ideologii nienawiści i śmierci. Szczególnie ci od pedofilii w kościele, którzy świętują razem z rodzicami skrzywdzonych dzieci, partnerami skatowanych i zgwałconych kobiet.
Pogardę dla prawdy umacniają codziennie putinowscy fundamentaliści przykościelni Ordo Iuris.
Lista zawodowych kłamców, oszustów, graczy, zwykłych kanalii i fałszywych krzykaczy jest długa.
A Wy, oszukani, klaszczcie ze wzruszenia, jak rozwija się plaga naszego zniewolenia?
Tak niewinne kłamstewka, którymi bawił się naród, stały się sposobem na zakłamane rządy, ideologię totalnej mitomanii. Tak kłamstwo i manipulacje prowadzą dzisiaj naród do moralnego upadku, izolacji i skłócenia. Na tej bazie możliwa stała się okupacja partyjna Polaków przez PiS-owskich przekupnych łgarzy.
Radość z kłamstewka dziś ma wymiar taki, że życie nam kradną PiS-owskie pętaki
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/OKO.press
Źródło: Adam Mazguła