Płk Mazguła nie wytrzymał po tym, co zobaczył! „Kaczyński żywi się śmiercią Polaków”

Furorę w sieci zrobił jakiś czas temu artykuł Szymona Jadczaka oraz Mateusza Ratajczaka dla Wirtualnej Polski. Dotyczył on firmy Łukasza Mejzy, która miała obiecywać między innymi leczenie chorych na raka, stwardnienie rozsiane, Alzheimera czy też Parkinsona. Wiceminister sportu miał osobiście jeździć do rodziców chorych dzieci i przekonywać ich do terapii, która pozwolić miała wyleczyć ich pociechy z nieuleczalnych chorób. Do tych doniesień odniósł się na Facebook’u popularny płk Adam Mazguła, który potępił zachowanie Mejzy oraz wbił szpilę prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Kaczyński żywi się śmiercią Polaków.
Tylko to, co wiemy o jego aktywności, od wizyty jego służb u Barbary Blidy, przez Smoleńsk i kpiny z pandemii, po wysyp śmierci na granicy – przeraża.
Dziś muszę dopisać do jego zbrodni nominowanie Łukasza Mejzy na wiceministra sportu.
Kaczyński wyznaczył, a Morawiecki powołał na stanowisko ministerialne niezwykle podłego bandytę okradającego śmiertelnie chorych i mordującego ich nadzieję. Arcydrania i cwaniaka, który korzystając z ziobrowej bezkarności zakpił z ludzkiego nieszczęścia i śmierci.
Wyrażam głęboką pogardę dla Kaczyńskiego, Morawieckiego, Mejzy i całej tej zbrodniczej PiS-mafi, która jest zdolna do każdej podłości dla zachowania swojej chorej, morderczej i rujnującej, nawet śmiertelnie chorych, władzy.
Waszej postawy nie oczyści modlitwa i spowiedź.
Z pewnością, nie tylko Bóg was osądzi.
Już niebawem, kanalie, już niebawem
” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Polskie Radio, facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula