Płk Mazguła podbija sieć nowym wpisem. W ostrych słowach zwrócił się wprost do Kaczyńskiego!

Pułkownik Adam Mazguła za pośrednictwem swojego Facebook’a podzielił się obszernym wpisem, w którym skierował się wprost do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Nie ukrywa on braku sympatii z partią rządzącą przez podejmowane przez nich decyzje. „Panie Jarosławie Kaczyński i ty narodowy bohaterze absolutny i niekwestionowany od dziecka Mateuszu Morawiecki, po co wam ta nowa rada doradców narodowych i politycznych, jeśli starzy są idealni. Mówią na mieście, że wszystko cholera zdrożało, co widzimy w sklepach i korzystając, najczęściej po kryjomu, z usług” – rozpoczął.

Drożeje prąd, „bo jest tani” i koszty waszej władzy, ale poza tym, wielka narodowa tanizna.
Miarą sukcesu waszych rządów jest przecież tanie państwo.
Niektórzy twierdzą, że potaniały konie ze stadniny w Janowie, oraz wartość giełdowa polskich firm zarządzanych przez wybitnych członków rodzin PiS-u.
Śpieszę jednak z informacją, że potaniało znacznie więcej i to najbardziej cennych dla narodu wartości.
Potaniała prawda, odkąd szuka jej prezes i gwałci w każdym przemówieniu M. Morawiecki.
Potaniała wiedza i kompetencja, odkąd magistrowie pouczają profesorów.
Znacznie potaniał patriotyzm i to do tego stopnia, że każdy młodociany kibol, czy cham wkłada koszulkę z napisem „śmierć wrogom ojczyzny” i wyzywa Polaków, którzy walczyli o wolną Polskę, narażając życie. Tak daleko potaniał, że przeszedł w nacjonalizm, w rasizm, a nawet w faszyzm. Jednak o tym wiecie doskonale, bo kto inny jak nie wy z takim zaangażowaniem tworzycie nową historię i nowych bohaterów z ludobójców.
Potaniała mowa nienawiści, szczucie na innych Polaków i to nawet w mediach publicznych. Jeśli używacie jej osobiście i wasz obóz polityczny, to jest nawet darmowy, chociaż prowadzi do podziałów i śmierci.
Darmowa jest bezkarność członków PiS-u i hierarchów kościoła, w ponad 300 aferach tej władzy, których nikt nie wyjaśnia, nikt nie ściga przestępców
” – czytamy.

Tania jest korupcja polityczna, bezkarność, złodziejstwo, tajność rzekomych procedur i pycha władzy.
Potaniało ludzkie życie, w zasadzie jest za darmo, a o zdrowie Polaków w zasadzie niewielu dba, bo nawet ratujące życie szczepionki i maseczki są przedmiotem obrotu przestępczego waszych politycznych złodziei.
Tania jest arogancja władzy, buta partyjnych kacyków.
Panie Jarosławie Kaczyński i ty narodowy bohaterze absolutny od dziecka Mateuszu Morawiecki,
tak wiele jest jeszcze do wymieniania, ale rada wam tego nie powie. A to dlatego, że najbardziej potaniała przyzwoitość, ale nikt z was, ani z waszej rady tego nie rozumie, nie zna tego słowa, bo wiąże się ze zrozumieniem człowieczeństwa, a to nazbyt dla was trudne określenia.
Sami widzicie, że hasła propagandowe o tanim państwie są wciąż aktualne. Dają one wciąż wiele możliwości, na przykład skupowania nieruchomości upadających firm dla swoich żon i innych członków rodzin partyjnych z odrębnością majątkową i żyć w luksusach żerując na pandemii, na nieszczęściu innych z okupacji przyzwoitych ludzi.
Jeśli sukcesy taniochy was nie zadowalają, to pewnie potrzebna jest nowa dobrze opłacana rada, która doradzi, jak skręcić te miliardy unijnych pieniędzy dla aktywu PiS-u i utrzymania się przy władzy na długie jeszcze wasze tłuste lata.
Jestem jednak przekonany, że wam się to nie uda. Bo coraz więcej jest świadomości wśród obywateli i coraz mniej waszej ciemnoty parafialnej.
Zawsze z dobra radą, Adam Mazguła
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula, youtube/ArtiqbForever2
Źródło: Adam Mazguła