Płk Mazguła wściekł się po kontrowersyjnym zdjęciu polityka PiS. „Jest symbolem prostackiej dumy z…”

Popularny pułkownik Adam Mazguła za pośrednictwem swojego Facebook’a często komentuje aktualne wydarzenia społeczno-polityczne odbywające się w naszym kraju i nie tylko. Nie ukrywa on także swojej dezaprobaty, co do rządów Prawa i Sprawiedliwości. W niedzielę postanowił skrytykować ostrym wpisem zachowanie wiceministra klimatu i środowiska, Edwarda Siarki. Ten przemawiał bowiem w budzącej kontrowersje scenerii.

Na zdjęciu udostępnionym przez pułkownika widzimy ścięty dąb oraz ministra przemawiającego wokół wielu poroży. Ten fakt nie spodobał się Mazgule, który odważył się nawet na nazwanie ministerstwa klimatu i środowiska: ministerstwem ruiny klimatu i środowiska.”Przy ściętym dorodnym dębie z krzyżem, uśmierconym kapitalnym jeleniu byku i wśród wielu innych poroży przemawia sekretarz stanu w PiS-ministerstwie ruiny klimatu i środowiska. To zdjęcie jest symbolem prostackiej dumy z mafijnego rabunku i dewastacji naszej przyrody przez PiS-rasę panów. Wszystko to w ramach faszystowsko-katolickiego hasła: „Czyńcie sobie ziemię (z mieszkającym tam ludem) poddaną”” – napisał emerytowany pułkownik.

Jego spostrzeżenia wydają się podzielać internauci, co można wywnioskować po komentarzach pod wpisem pułkownika. „Trzeba być wyjątkowym trepem, aby nie widzieć niestosowności takich scen w dzisiejszych czasach…” – napisał jeden z nich. „Całkiem stracili kontak z rzeczywistością. Pogonić to draństwo!„, „Szok!! Co za banda degeneratów!!!” czy „Po rzadach pisu z Polski kamien na kamieniu nie zostanie. Wszystko zniszcza, zdewastuja, wytną” – piszą kolejni.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/amazgula
Źródło: facebook.com/amazgula