Po emisji „Kropki nad i” na Nowogrodzkiej musiało się zagotować! Występ Trzaskowskiego na długo zostanie w pamięci Polaków

W szeregach Koalicji Obywatelskiej doszło do zmiany kandydata w wyborach na fotel prezydencki. Zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska, a jej miejsce zajął prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Ze wstępnych sondaży wynika, że liderzy ugrupowania, jak i jego sympatycy mogą być zadowoleni z tej zmiany. Trzaskowski ma bowiem ogromne szanse na drugą turę głosowania.

Trzaskowski był dziś gościem Moniki Olejnik w programie „Kropka nad i” emitowanym na antenie TVN24. Tuż po emisji w sieci zrobiło się bardzo głośno o jego słowach. Widzę, że PiS się mnie boi. Czym bardziej będzie mnie atakował, tym bardziej będę silniejszy – mówił obecny prezydent stolicy kraju. Dodał między innymi również, że jest gotowy na każdy termin wyborów. Jestem absolutnie gotowy na każdy termin wyborów. Czuję tę nieprawdopodobną energię jak podróżuje po Polsce. Czy tutaj w Warszawie, czy na Śląsku, czy na Pomorzu widzę, że wszyscy chcą do tych wyborów iść i z tego się bardzo cieszę – powiedział.

Czytaj dalej

Źródło: natemat.pl, TVN24 Kropka nad i
Foto: Twitter.com Fox Mulder screen/TVN24